Pracownik do brendowania- oklejania aut

  • Zagnańsk, świętokrzyskie pow. kielecki

Lakiernik

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas określony

Wymagania

  • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
  • Inne wymagania: Umiejętność pracy w zespole, wysoka kultura osobista, poczucie estetyki, zdolności manualne oraz dokładność wykonywania zadań, samodzielność, umiejętność organizacji czasu pracy, mile widziana znajomość branży automotive oraz prawo jazdy kat. B , C, gotowość do pracy w systemie zmianowym.
    Opis stanowiska:
    - Nanoszenie logotypu firmowego, taśm konturowych oraz innych naklejek na zabudowy, kabiny oraz inne wyznaczone miejsca
    - Wykonywanie oznakowania identyfikacyjnego na pojazdy
    - Nadzór nad stanami magazynowymi powierzonych materiałów

    - Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
    - Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
    - Możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania wiedzy.
    - Możliwość przystąpienia do opieki medycznej.
    - Pakiet socjalny ("wczasy pod gruszą", dodatkowe benefity z ZFŚS, karta MULTISPORT, piknik rodzinny, impreza firmowa)
    - Możliwość przystąpienia do ubezpieczenie grupowego na preferencyjnych warunkach
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
  • Opis wynagrodzenia: stawka uzależniona jest od posiadanego doświadczenia i zdobytych kwalifikacji
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 16 dni temu)