Szukamy pracowników do sklepu z narzędziami Milwaukee

Technik Tools
  • Łomża, podlaskie pow. Łomża

Handlowiec

Umowa o pracę

Praca od zaraz

Jeśli lubisz kontakt z drugim człowiekiem, znasz się na narzędziach i chcesz się rozwijać, to propozycja właśnie dla Ciebie.
Technik Tools to firma z wieloletnim doświadczeniem, handlująca narzędziami znanych marek m.in. Milwaukee, Jonnesway, Walter, Schermann itp.
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
*znajomość produktów
*sprawna i fachowa obsługa klienta
*prowadzenie negocjacji handlowych
*przygotowywanie ofert dostosowanych do potrzeb klienta
*obsługa systemu sprzedażowego WF-Mag wapro
*składanie/kompletowanie zamówień
*dokładne sprawdzanie przyjmowanego towaru
*sumienne wykonywanie poleceń przełożonych
*dbanie o jak najlepszy wizerunek firmy
*dbanie o porządek w miejscu pracy
NASZE WYMAGANIA:
*doświadczenie w pracy z narzędziami
*łatwość w nawiązywaniu kontaktów
*podstawowa znajomość systemu WF-MAG wapro
*punktualność, dyspozycyjność i sumienność
*prawo jazdy kat. B
TO OFERUJEMY:
*praca od zaraz
*umowa o pracę
* szkolenia z branży narzędziowej prowadzone przez naszych partnerów
*tryb zmianowy, 8 godzin 7-15, 8-16, 10-18
*wynagrodzenie podstawowe 4000 zł „na rękę”
*premie uznaniowe miesięczne i roczne uzależnione od wyników finansowych firmy i zaangażowania pracownika
*zgrany i wspierający zespół specjalistów z branży narzędziowej
*możliwość realizacji własnych pomysłów i rozwiązań
* dynamikę pracy w prężnie rozwijającej się firmie
Cv proszę przesyłać na adres:
e-mail z tytułem Specjalista d\s sprzedaży
Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami
Lokalizacja: Łomża al. legionów 135a
Dodana
Wygasa (za 2 dni temu)