Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 09.04.2024

Inspektor ds. Inspektor ds. kontroli i ochrony konsumentów oraz obsługi administracyjno- biurowej

Wojewódzki Inspektorat Inspekcji Handlowej we Wrocławiu
  • Legnica, dolnośląskie

Urzędnik

Umowa o pracę

Zakres obowiązków

praca w urzędzie przy komputerze, praca w terenie. Delegatura mieści się na II piętrze bez windy. Obsługa klientów zewnętrznych.

  • prowadzenie poradnictwa dla przedsiębiorców i konsumentów w celu ochrony interesów i praw konsumentów
  • przeprowadzanie kontroli przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą w zakresie produkcji, handlu i usług oraz produktów wprowadzonych do obrotu w celu sprawdzenia przestrzegania obowiązujących przepisów
  • przyjmowanie interesantów w sprawach dotyczących ochrony konsumentów
  • sporządzanie sprawozdań i informacji w celu przekazania do jednostek nadrzędnych i innych organów
  • obsługa systemu informatycznego EZD RP do elektronicznego zarządzania dokumentami

Wymagania

  • wykształcenie: średnie Średnie/Średnie branżowe
  • doświadczenie zawodowe/staż pracy doświadczenia zawodowego
  • znajomość przepisów Ustawy o Inspekcji Handlowej;
  • znajomość przepisów prawa konsumenckiego;
  • umiejętność obsługi komputera;
  • umiejętność działania w sytuacjach stresowych;
  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, empatia.
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe
  • wykształcenie: wyższe
  • doświadczenia zawodowego w obszarze administracyjnym lub właściwym branżowym
  • Znjomosc języka obcego (angielskiego, niemieckiego)
  • Prawo Jazdy Kat. B

Oferujemy

  • Dostosowanie planów urlopów pracowników posiadających dzieci w wieku szkolnym i przedszkolnym do terminów wakacji, ferii i przerw świątecznych