Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 02.04.2024

Starszy inspektor ds. funduszy pomocowych

Komenda Wojewódzka Policji we Wrocławiu
  • Wrocław, dolnośląskie

Urzędnik

Umowa o pracę

Zakres obowiązków

- praca w pomieszczeniach biurowych, praca przy monitorze ekranowym, sztuczne oświetlenie, stres, krajowe lub zagraniczne wyjazdy służbowe

  • opracowuje projekty przedsięwzięć Policji dolnośląskiej współfinansowane ze środków pomocowych kierując zespołem zadaniowym w celu uzyskania dofinansowania z funduszy pomocowych na ich realizację
  • wdraża projekty Policji dolnośląskiej, które uzyskały współfinansowanie z funduszy pomocowych kierując zespołem zadaniowym w celu uzyskania założonych efektów projektu
  • prowadzi monitoring, sprawozdawczość i rozlicza projekty Policji dolnośląskiej, które uzyskały współfinansowanie z funduszy pomocowych w celu wypełnienia postanowień umowy o współfinansowaniu
  • zarządza współfinansowanymi projektami w celu utrzymania wskaźników produktu i rezultatu projektu w okresie realizacji projektu
  • zapewnia, aby proces pozyskiwania środków pomocowych był realizowany w oparciu o przepisy regulujące problematykę pozyskiwania środków oraz zapewnia standardy kontroli finansowej poprzez diagnozowanie obszarów wrażliwych i obszarów ryzyka w celu minimalizowania ich wystąpienia
  • analizuje dokumenty programowe UE i krajowe z zakresu funduszy pomocowych w celu ustalenia potencjalnych źródeł współfinansowania przedsięwzięć Policji dolnośląskiej
  • prowadzi dokumentację projektu, jego archiwizację oraz obsługuje system informacji SL 2014 o realizowanych projektach w celu zapewnienia jej nienaruszalności, właściwego obiegu dokumentów w KWP we Wrocławiu oraz pomiędzy KWP we Wrocławiu a instytucją wdrażającą realizacje projektów. Zapewnia właściwą promocję projektów
  • weryfikuje i koordynuje plany i działania jednostek i komórek Policji dolnośląskiej w zakresie pozyskiwania środków pomocowych w celu wyselekcjonowania przedsięwzięć mających największe znaczenie dla realizacji strategii Policji i największe szanse na współfinansowanie

Wymagania

  • wykształcenie: średnie
  • doświadczenie zawodowe/staż pracy co najmniej 1 rok i 6 miesięcy doświadczenia zawodowego (półtora roku) w pracy w administracji publicznej lub samorządowej
  • dobra znajomość przepisów związanych z problematyką funduszy pomocowych
  • umiejętność interpretacji i stosowania przepisów prawa w praktyce
  • umiejętność analitycznego i logicznego myślenia, syntezowania, wyciągania wniosków i planowania, przewidywania i podejmowania decyzji
  • komunikatywność, asertywność i kreatywność
  • skuteczna współpraca, umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • w służbie cywilnej nie może być zatrudniona osoba, która w okresie od dnia 22 lipca 1944r. do dnia 31 lipca 1990r. pracowała lub pełniła służbę w organach bezpieczeństwa państwa lub była współpracownikiem tych organów w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 18 października 2006r. o ujawnianiu informacji o dokumentach organów bezpieczeństwa państwa z lat 1944–1990 oraz treści tych dokumentów - nie dotyczy kandydatek/kandydatów urodzonych 1 sierpnia 1972 r. lub później. Osoba wybrana do zatrudnienia będzie musiała złożyć oświadczenie lustracyjne, jeśli urodziła się przed 1 sierpnia 1972 r.
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe
  • doświadczenia zawodowego
  • wykształcenie: wyższe prawnicze, administracyjne, ekonomiczne
  • przeszkolenie z zakresu funduszy pomocowych
  • dostęp do informacji niejawnych oznaczonych klauzulą „poufne”