Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 29.03.2024

Inspektor weterynaryjny ds. zdrowia i ochrony zwierząt oraz identyfikacji zwierząt

Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Wejherowie
  • Wejherowo, pomorskie pow. wejherowski

Urzędnik

Umowa o pracę

Zakres obowiązków

  • praca w terenie - wyjazdy służbowe;
  • reprezentacja urzędu;
  • praca przy monitorze ekranowym powyżej 4 godzin dziennie;
  • zagrożenie korupcją;
  • stanowisko pracy zlokalizowane jest w budynku jednopiętrowym z niskim parterem, brak windy, podjazdów i innych ułatwień dla osób niepełnosprawnych ruchowo;
  • wejście główne do budynku po siedmiu stopniach;
  • pomieszczenie sanitarne nie przystosowane dla osób poruszających się na wózkach.
  • rejestruje podmioty i kontroluje realizowanie warunków weterynaryjnych oraz przyjmuje zgłoszenia i zawiadomienia o rozpoczęciu lub zakończeniu działalności;
  • przygotowuje dokumentację związaną z monitorowaniem chorób odzwierzęcych i odzwierzęcych czynników chorobotwórczych;
  • sprawuje kontrolę nad przestrzeganiem przepisów o ochronie zwierząt;
  • nadzoruje przestrzeganie warunków weterynaryjnych w gospodarstwach utrzymujących zwierzęta gospodarskie;
  • sporządza i aktualizuje plany gotowości zwalczania chorób zakaźnych zwierząt;
  • kontroluje podmioty nadzorowane;
  • współdziała i współpracuje z właściwymi organami administracji rządowej i samorządowej wraz z podległymi jednostkami.

Wymagania

  • wykształcenie: wyższe
  • doświadczenie zawodowe/staż pracy doświadczenia zawodowego
  • W służbie cywilnej nie może być zatrudniona osoba, która w okresie od dnia 22 lipca 1944 r. do dnia 31 lipca 1990 r. pracowała lub pełniła służbę w organach bezpieczeństwa państwa lub była współpracownikiem tych organów w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 18 października 2006 r. o ujawnianiu informacji o dokumentach organów bezpieczeństwa państwa z lat 1944–1990 oraz treści tych dokumentów - nie dotyczy kandydatek/kandydatów urodzonych 1 sierpnia 1972 r. lub później. Osoba wybrana do zatrudnienia będzie musiała złożyć oświadczenie lustracyjne, jeśli urodziła się przed 1 sierpnia 1972 r..
  • Prawo wykonywania zawodu lekarza weterynarii - dokument potwierdzający.
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe
  • doświadczenia zawodowego

Oferujemy

  • Indywidualny rozkład czasu pracy
  • Możliwość wyjścia w celu załatwienia ważnej sprawy
  • Stołówka pracownicza
  • Miejsce do odświeżenia się
  • Pomieszczenie lub stojaki na rowery na terenie urzędu
  • Miejsce parkingowe na terenie urzędu
  • Dofinansowanie do wypoczynku pracowników
  • Dofinansowanie do wypoczynku dzieci pracowników