Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 18.04.2024
Randstad Polska Sp. z o.o.

Junior Account Manager

  • Wrocław, dolnośląskie

Specjalista ds. Sprzedaży

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca hybrydowa

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

For one of our clients with an office in Borowa near Wrocław, we are looking for a candidate with an experience in Sales! If you are interested in working in marketing in industry - please apply and lets talk!

Zakres obowiązków

  • active acquisition of new business contacts, mainly in the brewing and beverage industries
  • maintaing relations with current clients, caring for mutual relations and long-term cooperation
  • preparing offers, conducting presentations and business talks
  • customers visits, participation in trade fairs and industry events
  • participation in Polish and International Tenders for POSM products
  • entering orders into the CDN Optima/Comarch system
  • control of orders in cooperation with the company's internal departments
  • Issuing after-sales invoices and monitoring the correct circulation of documents
  • customers Report preparation
  • updating supervisor about any problems with accomplishing order or any customer’s update to already place orders
  • pro-actively marketing activities building product awareness among customers like workshops, presentations etc.
  • cooperation with a Senior Account Manager and other internal departments

Wymagania

  • min. 2 years of experience in sales (experience in marketing / POSM would be additional advantage)
  • good knowledge of English min. B2 level
  • fluent knowledge of Polish language
  • an easy-going and proactive attitude
  • high communication skills
  • availability to visit the workplace according to the working model (a village between Wrocław and Oleśnica)

Oferujemy

  • development opportunities in the company with a non-corporate working environment
  • stable work on an employment contract directly with the company
  • full benefits package (private medical service, sports card, life insurance)
  • hybrid working model (the minimum of 3 days in the office and the maximum of 2 days at the HO per week after the onboarding period)
  • onboarding training (2-4 weeks to meet the company well and position)
  • working with English on a daily basis
Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Administratorem danych osobowych jest Randstad Polska Sp. z o.o. 02-305 Warszawa Al Jerozolimskie 134, NIP: 5222450829. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Randstad Polska Sp. z o.o. 02-305 Warszawa Al Jerozolimskie 134, NIP: 5222450829 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.