Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 18.04.2024
Stawowy Group Sp. z o.o. Sp. k.

Specjalista ds. części zamiennych i akcesoriów samochodowych

  • Rybnik, śląskie

Magazynier

Umowa o pracę

Pełny etat

Młodszy specjalista (junior)

Praca stacjonarna

STAWOWY AUTORYZOWANY DEALER HYUNDAI z Bielska-Białej, Częstochowy i Rybnika.

Firma o ugruntowanej pozycji na rynku motoryzacyjnym, posiadająca 25-letnie doświadczenie, wyróżniona licznymi nagrodami (Dealer Roku 2020, 2019, 2018, 2017, 2016, 2015, 2014; Najlepszy Dealer Hyundai w Europie 2016; Hyundai Challenger Club 2013; Hyundai Frontier Dealer Club 2012, 2011, 2010, 2009, CX Championship Regional Excellence in Service 2021) będąca liderem w Polsce w sprzedaży samochodów oraz obsłudze posprzedażnej, w związku z dynamicznym rozwojem stale poszukuje osób do pracy we wszystkich działach Firmy i oddziałach w Bielsku-Białej, Częstochowie i Rybniku.

W związku ze stałym rozwojem firmy do naszego oddziału w Rybniku poszukujemy osoby na stanowisko SPECJALISTY DS. CZĘŚCI ZAMIENNYCH I AKCESORIÓW

Zakres obowiązków

  • nadzór nad zakupem części, materiałów i usług niezbędnych do naprawy pojazdów i urządzeń

  • przyjmowanie i wydawanie towarów

  • sprawdzanie stanów magazynowych

  • planowanie przestrzeni magazynowej, nadzór nad właściwym magazynowaniem, zabezpieczenie części i materiałów

  • wydawanie produktów dla działów mechanicznego i lakierniczego zgodnie z przedłożonym zestawieniem

  • kontakt telefoniczny z klientami działu części i akcesoriów

  • sprawną i kulturalną obsługę klienta zarówno w kontakcie osobistym jak i telefonicznym i internetowym z zachowaniem najwyższej jakości obsługi wymaganej przez importera

  • przygotowywanie ofert na akcesoria samochodowe

  • dbałość o ekspozycję akcesoriów samochodowych

  • regularna inwentaryzacja magazynu

  • współpraca z innymi działami firmy

  • współpraca z dostawcami

  • obsługa systemów informatycznych

Wymagania

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • wykształcenie zawodowe lub średnie

  • 2 letnie doświadczenie w zakresie ASO

  • prawo jazdy kat. B

  • podstawowa znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office

  • dokładność, odpowiedzialność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • pracę w ciekawym zespole
  • możlwiość nowego doświadczenia i nauki od doświadczonych pracowników
  • dofinansowanie do karty Multisport
  • ubezpieczenie grupowe
  • Administratorem danych osobowych jest Stawowy Group Sp. z o. o. Sp.k., ul. Czarna 22, 43-346 Bielsko-Biała, NIP: 937-27-23-455
    Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Stawowy Group Sp. z o. o. Sp.k., ul. Czarna 22, 43-346 Bielsko-Biała, NIP: 937-27-23-455 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.