Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 18.04.2024

Pracownik produkcji sałatek - stabilna praca - do €15,82 brutto/h

  • Holandia zagranica

Pracownik produkcji

Umowa o pracę tymczasową

Pełny etat

Pracownik fizyczny

O firmie w której będziesz pracować: Van Gelder to nowoczesna firma rodzinna, która jest na rynku ponad 65 lat i zatrudnia ponad 350 pracowników. Ze swojej siedziby w Ridderkerk, na wschód od Rotterdamu zaopatruje w swoje produkty (świeże warzywa i sałatki) ponad 2000 restauracji i 70% hoteli w kraju, a także szpitale i domy opieki.

O nas:

Carrière International – dynamicznie rozwijająca się agencja pracy z 20-letnim doświadczeniem, specjalizująca się w rekrutacji na rynek holenderski. Dla naszych holenderskich klientów rekrutujemy do branż takich jak: logistyka, produkcja, ogrodnictwo czy rolnictwo. Posiadamy Certyfikat nr 691 wydany przez Marszałka Województwa Opolskiego.

Zakres obowiązków

Pracując w Van Gelder będziesz odpowiedzialny/a za przygotowywanie pysznych sałatek. Do Twoich głównych zadań będzie należeć sortowanie, mycie i krojenie warzyw oraz owoców (ręcznie lub maszynowo), a także napełnianie pudełek zgodnie z instrukcją lub przepisem. Jeżeli szukasz stałej i pewnej pracy w Holandii ta oferta będzie dla Ciebie idealna!

Lokalizacja: Maasdijk, Holandia

Wymagania

  • Dyspozycyjność do wyjazdu na min. 6 miesięcy z możliwością płatnego urlopu
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

Oferujemy

  • Gwarantowane wynagrodzenie wypłacane w systemie tygodniowym – stawka od €13,27 brutto/h

    Dodatek urlopowy – €1,44 brutto/h (wypłacany po zakończeniu pracy)

    Dodatek wakacyjny – €1,11 brutto/h

    W sumie z dodatkami możesz zarobić nawet €15,82 eur/h brutto

  • Holenderskie ubezpieczenie
  • Dodatek dla kierowcy
  • Możliwość zakwaterowania i transportu do pracy
  • Opieka polskiego koordynatora
  • Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym przetwarzamy w oparciu o Twoją zgodę dla celów prowadzenia rekrutacji i selekcji kandydatów na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę. Taką zgodę wyrażasz klikając w przycisk „Aplikuj teraz” (zamieszczony pod ogłoszeniem o pracę) lub „Wyślij” (zamieszczony pod formularzem aplikacyjnym).

    Administratorem Twoich danych osobowych przetwarzanych w związku z przystąpieniem do rekrutacji jest Carriere Contracting International Recruitment Polska Sp. z o.o., z siedzibą we Wrocławiu, ul. Strzegomska 42B, 53-611 Wrocław (dalej jako: „Administrator”). W sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych prosimy o kontakt pod adresem: mojedane[at]carriere.com. Masz prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie Twojej zgody przed jej wycofaniem. Zgodę możesz wycofać poprzez wysłanie oświadczenia o wycofaniu zgody na nasz adres korespondencyjny bądź adres e-mailowy: mojedane[at]carriere.com. Więcej informacji o tym jak przetwarzamy Twoje dane znajdziesz w naszej Polityce prywatności na stronie carriere.international.