Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 18.04.2024
BIOTON S.A.

Operator w firmie farmaceutycznej

  • Warszawa, mazowieckie

Operator

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Rekrutacja zdalna

Praca od zaraz

Szukasz stabilnej pracy i dobrej atmosfery?

DOŁĄCZ DO NAS!

FIRMA BIOTON jest pierwszym w Polsce i jednym z 8 światowych producentów substancji aktywnej insuliny ludzkiej, jak również producentem oraz dystrybutorem na rynkach międzynarodowych form gotowych leczniczych produktów insulinowych przeznaczonych dla Pacjentów.

DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU!

Jeśli masz wykształcenie średnie lub techniczne, jesteś gotowy do pracy w systemie zmianowym – dwuzmianowym 12 godzinnym/4 brygadowym w ruchu ciągły lub w systemie zmianowym (3 zmiany po 8 godzin, od poniedziałku do piątku)

Zaaplikuj! Być może szukamy właśnie Ciebie.

Więcej szczegółów znajdziesz poniżej.

Zakres obowiązków

Obecnie poszukujemy w dwóch zakładach:

Operator w Zakładzie Biotechnologii

  • prowadzenie oraz kontrolę przebiegu procesu produkcyjnego zgodnie z instrukcjami stanowiskowymi, zasadami BHP oraz p.poż.
  • obsługę i nadzór nad urządzeniami produkcyjnymi oraz analitycznymi
  • uczestniczenie w diagnozowaniu oraz usuwaniu drobnych usterek sprzętu
  • utrzymanie w czystości powierzonego sprzętu oraz pomieszczeń produkcyjnych
  • wypełnianie dokumentacji produkcyjnej, technologicznej i GMP

Operator w Zakładzie Formy Gotowej

  • Wykonywanie procesów technologicznych i pomocniczych zgodnie z procedurami i instrukcjami
  • Obsługa maszyn i urządzeń na linii produkcyjnej oraz odpowiedzialność za ich prawidłową eksploatację
  • Wykonywanie przezbrojeń, regulacji i usuwanie usterek maszyn i urządzeń na linii produkcyjnej
  • Przestrzeganie zasad BHP i GMP (produkcja sterylna)
  • Wykonywanie przeglądów i konserwacji maszyn i urządzeń

Wymagania

Nasze wymagania w przypadku obydwu stanowisk

  • Wykształcenie minimum średnie lub techniczne (chemiczne będzie dodatkowym atutem)
  • Ogólna wiedza techniczna
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym – dwuzmianowym 12 godzinnym/4 brygadowym w ruchu ciągłym lub w systemie zmianowym (3 zmiany po 8 godzin, od poniedziałku do piątku)
  • Obsługa komputera (pakiet Windows)
  • Doświadczenie w firmie produkcyjnej
  • Znajomość procesów biotechnologicznych oraz praca w środowisku GMP – mile widziane

Oferujemy

  • Umowę o pracę w dużej międzynarodowej firmie biotechnologiczne
  • Wynagrodzenie podstawowe i atrakcyjny system premiowy uzależniony od wyników pracy
  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych:

~ kafeteria benefitowa

~ ubezpieczenie na życie

~ pakiet Global Doctors – leczenie przewlekłych chorób poza granicami kraju

~ dofinansowanie karty sportowej

~ prywatna opieka medyczna

~ PPE

  • Bezpłatny dojazd z Warszawy oraz Ożarowa Mazowieckiego
  • Ciekawe wyzwania zawodowe, możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy
  • Dodatki świąteczne
  • Dodatkowe ubezpieczenie
  • Owoce w pracy
  • Parking
  • Pracowniczy Program Emerytalny
  • Program poleceń pracowników
  • Prywatna opieka lekarska
  • Przyjazna atmosfera
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • System premiowy
  • Szkolenia, kursy, konferencje
  • Szkolenie stanowiskowe
  • Świeża kawa z ekspresu
Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Administratorem danych osobowych jest BIOTON S.A. 05-850 Ożarów Mazowiecki Poznańska 12, NIP: 5210082573. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez BIOTON S.A. 05-850 Ożarów Mazowiecki Poznańska 12, NIP: 5210082573 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.