Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 18.04.2024
Link2work Sp. z.o.o.

Pracownik produkcji (profile aluminiowe) 13,27€ -15,65€ brutto/h Waalwijk, Holandia

  • Holandia zagranica

Pracownik produkcji

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Rekrutacja zdalna

Praca od zaraz

Link2work sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników, która już od ponad 16 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie za granicą. Oferujemy stabilne i jasne warunki współpracy. Dla naszego Klienta – firmy, która specjalizuje się w produkcji profili C i U do sufitów oraz kompletnych systemów profili poszukujemy osób na stanowisko:

Pracownik produkcji (profile aluminiowe)

Miejsce pracy: Waalwijk/Kaatsheuvel, Holandia

Zakwaterowanie: zorganizowane

Zakres obowiązków

  • wykonywanie profili stalowych do konstrukcji (nie)nośnych w podłogach, ścianach, elewacjach, dachach i stropach (maksymalna waga profili 25 kg)
  • umieszczenie profili w maszynach a następnie zdejmowanie ich z taśmy oraz przygotowanie do wysyłki
  • po czasie możliwość awansu na operatora maszyn (obsługa maszyn, konfigurowanie, konwertowanie i rozwiązywanie problemów)
  • praca na 2 zmiany (6:00 – 14:45, 14:45 – 23:30)

Wymagania

  • doświadczenie w pracy na produkcji
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze maszyn
  • swobodna komunikacja w języku angielskim lub holenderskim
  • umiejętność pracy samodzielnej oraz w zespole
  • komunikatywność
  • utrzymywanie porządku i higieny w miejscu pracy
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • zatrudnienie na holenderskich warunkach
  • wynagrodzenie 13,27€ -15,65€ brutto/h (w zależności od doświadczenia)
  • miesięczny dodatek w wysokości 18% od wynagrodzenia brutto
  • ciekawą pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie
  • dobrą atmosferę w pracy
  • zakwaterowanie firmowe (117,50€ tyg)
  • 25 dni urlopu przy pełnym etacie i możliwość wyboru wypłaty wynagrodzenia za urlop w skali miesiąca lub roku
  • 8,33% dodatku urlopowego
  • ubezpieczenie płatne €35,50/tydzień

  • Administratorem danych osobowych jest Link2work Sp. z.o.o. 45-023 Opole Ul. Krawiecka 7/4, NIP: 7542928937. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Link2work Sp. z.o.o. 45-023 Opole Ul. Krawiecka 7/4, NIP: 7542928937 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.