Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 18.04.2024
Solutions30

Dyspozytor/ka z językiem niemieckim

  • Wrocław, dolnośląskie

Dyspozytor

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Praca hybrydowa

Praca zdalna

Praca od zaraz

Bez doświadczenia

Запрошуємо працівників з України

Solutions30 to założona w 2003 roku firma z obszaru nowych technologii cyfrowych. Ambicją grupy jest umożliwienie wszystkim osobom prywatnym i firmom dostępu do stale postępujących zmian technologicznych. Naszym celem jest zapewnienie klientom wsparcia technicznego w formie zdalnej lub na miejscu. Grupa operuje w sześciu krajach europejskich - we Francji, Włoszech, Holandii, Hiszpanii, Belgii i Niemczech. Aktualnie intensywnie rozwijamy się na terenie Polski.

Telima Poland to polski oddział grupy Solutions30. Wspieramy działania niemieckich partnerów w zakresie obsługi klientów i planowania instalacji telekomunikacyjnych w Niemczech.

Od 2014 roku jako Telima Poland działamy w ramach międzynarodowej grupy Solutions30 i wspieramy naszych niemieckich partnerów w obszarze planowania instalacji telekomunikacyjnych.

Jak? Zdalnie organizujemy i wspieramy pracę techników podłączających usługi kablowe i światłowodowe (telefon, Internet, telewizja) na terenie Niemiec.

Obecnie do naszego biura we Wrocławiu szukamy pracowników na stanowisko:

Dyspozytor/ka z językiem niemieckim.

Zakres obowiązków

telefoniczna oraz mailowa obsługa klientów niemieckojęzycznych;

• umawianie terminów instalacji/napraw oraz wprowadzanie ich do systemu;

• koordynowanie działań między działem technicznym a klientami;

• organizacja i optymalizacja pracy instalatorów oraz techników utrzymania sieci;

• opracowywanie i monitorowanie zleceń instalacji oraz napraw w udostępnionym systemie;

• zdalne wsparcie instalatorów i techników utrzymania sieci;

• wykonywanie dodatkowych czynności administracyjnych w udostępnionym systemie.

Wymagania

  • znajomości języka niemieckiego w stopniu co najmniej komunikatywnym;

  • gotowości do pracy w systemie zmianowym 8-16/12-20 oraz przeciętnie jedną sobotę w miesiącu;

  • punktualności;

  • otwartości na szybkie zdobywanie wiedzy;

  • co najmniej podstawowej znajomości obsługi komputera.

Oferujemy

  • wynagrodzenie zależne od stopnia znajomości języka niemieckiego oraz ewentualnego doświadczenia na podobnym stanowisku, z perspektywą na dynamiczny wzrost stawki wraz z rozwojem umiejętności i nabyciem doświadczenia;

  • duże, nowoczesne, dobrze zlokalizowane (ul. Tęczowa) biuro; możliwość pracy hybrydowej lub zdalnej;

  • przyjazną atmosferę – tworzymy różnorodny, a zarazem zgrany zespół będący częścią międzynarodowego środowiska;

  • codzienny trening umiejętności językowych;

  • nabycie elementów wiedzy technicznej w zakresie technologii kablowych i światłowodowych;

  • rozwój umiejętności z zakresu planowania i logistyki;

  • pakiet medyczny w Medicover, obejmujący m. in. wizyty podstawowe i specjalistyczne, badania diagnostyczne oraz szybką ścieżkę rejestracji online;

  • dofinansowanie do kursów/szkoleń związanych z naszą pracą (do 60% kosztów);

  • dopłatę do karty Multisport w jednym z dwóch wariantów (Classic i Plus);

  • upominki świąteczne,
  • premie roczne,
  • kawę, herbatę, owoce i słodycze - nie tylko w czwartki :)

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Dodatki świąteczne
  • Dodatkowe ubezpieczenie
  • Dofinansowanie do nauki języka obcego
  • Elastyczny czas pracy
  • Karta Multisport
  • Miejsce przyjazne osobom niepełnosprawnym
  • Nowoczesne biuro
  • Owoce w pracy
  • Parking
  • Pracownicze Plany Kapitałowe
  • Program poleceń pracowników
  • Prywatna opieka lekarska
  • Przyjazna atmosfera
  • Spotkania integracyjne
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Strefa relaksu
  • System premiowy
  • Szkolenie stanowiskowe
  • Świeża kawa z ekspresu
Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Administratorem danych osobowych jest Telima Poland sp. z o.o 53-601 Wrocław Tęczowa 13, NIP: 8992755437. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Klikając w przycisk „Wyślij” zgadzasz się na przetwarzanie przez Telima Poland sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Tęczowej 13, 53-601, Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem telimapoland@solutions30.com

    Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi. Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (w przyszłości: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 1 roku, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 3 lat. Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych. Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy. W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem telimapoland@solutions30.com