Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 18.04.2024
Randstad Polska Sp. z o.o.

Pracownik produkcji

  • Siennica Różana, lubelskie pow. krasnostawski

Pracownik fizyczny

Umowa o pracę tymczasową

Pełny etat

Praca stacjonarna

Rekrutacja zdalna

Praca od zaraz

Bez doświadczenia

Запрошуємо працівників з України

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

cześć! szukasz pracy produkcyjnej albo chcesz zdobyć doświadczenie w pracy na produkcji, a praca fizyczna nie stanowi dla Ciebie problemu?

mamy coś specjalnie dla Ciebie! poszukujemy pracownika produkcji do Krasnegostawu - z możliwością transportu pracowniczego!

Zakres obowiązków

  • ręczne prace transportowe związane z przenoszeniem produktów do wyznaczonych miejsc
  • kontrola jakości
  • kompletowanie towaru
  • prace związane z dźwiganiem do 25 kg

Wymagania

  • dostępności do pracy w systemie 4-brygadowym
  • stałości w zatrudnieniu
  • zaangażowania w wykonywaniu codzienny obowiązków
  • chęci do dłuższej współpracy

Oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową (w pełni oskładkowaną, płatne L4 oraz zwolnienia lekarskie)
  • system 4-brygadowy ( 4 dni - I zmiana - 1 dzień wolnego , 4 dni - II zmiana - 1 dzień wolnego, 4 dni nocna zmiana- 2 dni wolnego)
  • wynagrodzenie 4300 zł brutto + 20% dodatku zmianowego + do 10% premii uznaniowej + 4 zł/h dodatku w weekendy
  • dostęp do stołówki i posiłków pracowniczych w atrakcyjnych cenach
  • transport pracowniczy
  • możliwość rozwoju w strukturach firmy
  • benefity: karta sportowa, opieka medyczna
Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Administratorem danych osobowych jest Randstad Polska Sp. z o.o. 02-305 Warszawa Al Jerozolimskie 134, NIP: 5222450829. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Randstad Polska Sp. z o.o. 02-305 Warszawa Al Jerozolimskie 134, NIP: 5222450829 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.