Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 05.04.2024
EuropaJob Sp z o. o.

Formierz/odlewnik

  • Francja zagranica

Inny

Umowa o pracę

Pełny etat

EuropaJOB, jako agencja zatrudnienia posiadająca certyfikat o numerze rejestru 8455, w związku z rozwojem projektu, poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisku:Formierz / Odlewnik Lokalizacja pracy: Chalon-sur-Saône, region Burgundia-Franche-Comté, Francja

Obowiązki

  • wykonywanie form, które posłużą do masowej produkcji części odlewniczych
  • praca z różnymi materiałami m.in. drewno, metale, tworzywa sztuczne, piasek, żywice do wykonania formy
  • dbanie o porządek na miejscu pracy
  • kontrola jakości wyprodukowanych odlewów

Wymagania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • znajomość rysunku technicznego
  • umiejętność pracy ze stołem wibracyjnym
  • min. podstawowa znajomość j. francuskiego

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie polskiej umowy o pracę tymczasową w wymiarze pełnego etatu na 2 zmiany (rano lub popołudnie)
  • stawkę godzinową + dodatki + nadgodziny płatne o 25% i 50% więcej
  • darmowe zakwaterowanie
  • zwrot kosztów za odzież roboczą i badania
  • zwrot kosztów podróży do Francji
  • stały kontakt z polskim rekruterem i koordynatorem przez cały okres zatrudnienia

  • Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV
  • Administratorem danych jest EuropaJob Sp. z o.o. z siedzibą w Kraków 30-134, Kunickiego 5-201. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne, ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.