Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 04.04.2024

Doradca Klienta kaes. Słubice – również dla uczniów

MKRI Sp. z o.o.
  • Słubice, lubuskie pow. słubicki

Handlowiec

Umowa o pracę

W kaes. tworzymy warunki do rozwoju, dla każdego zarówno osób z wieloletnim doświadczeniem w branży modowej jak i tych kandydatów, dla których współpraca z nami jest pierwszym doświadczeniem zawodowym.

Budując nasze zespoły zapraszamy do współpracy osoby z pasją do mody, angażujące się w pracę zespołową, lubiące kontakt z klientem i ceniące sobie stabilne zatrudnienie.

Obecnie do naszego zespołu kaes. poszukujemy osoby na stanowisko

Doradca Klienta - Sprzedawca Słubice

Wymiar etatu: 1/1

Twój zakres obowiązków:

profesjonalna obsługa klienta i aktywna sprzedaż (tego nauczymy Cię zgodnie z najwyższymi standardami),

dbanie o ekspozycję towaru na podstawie instrukcji Visual Merchandising, (nasz dział VM i Twój przełożony przygotuje Cię do samodzielnej pracy),

praca zespołowa i wzajemne wsparcie w wykonywaniu codziennych obowiązków, takich jak: przyjęcia dostaw, przygotowanie asortymentu do ekspozycji, obsługa przy kasie, utrzymanie porządku w sklepie.

Nasze wymagania:

zaangażowanie, chęć do pracy i rozwoju (to coś z czym trzeba do nas przyjść a my będziemy Cię w tym wzmacniać każdego dnia pracy),

pozytywne nastawienie do budowania relacji z klientem, komunikatywności i otwartości,

zainteresowanie modą, markowymi produktami z asortymentu kaes.

dyspozycyjność do pracy

dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy w sieci sklepów odzieżowych.

Oferujemy

szkolenia wdrożeniowe i stanowiskowe

pakiet benefitów,

przyjazną atmosferę,

rozwojową pracę w branży modowej