Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 28.03.2024

Specjalista ds. administrowania systemem informatycznym, kontami użytkowników oraz wsparcia merytory

Komenda Wojewódzka Policji w Bydgoszczy
  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Urzędnik

Umowa o pracę

Zakres obowiązków

Praca wykonywana w pomieszczeniach biurowych, nie związana z wysiłkiem fizycznym, przy monitorze komputerowym. Wymaga częstych kontaktów telefonicznych, mailowych, bezpośrednich. Nie występują uciążliwe/szkodliwe ani niebezpieczne warunki pracy. W budynku znajduje się winda oraz toalety przystosowane dla osób niepełnosprawnych.

  • nadzoruje przetwarzanie informacji w systemie informatycznym w obszarze spraw kadrowych pod kątem jakości, aktualności oraz terminowości
  • administruje kontami użytkowników systemu informatycznego
  • udziela wsparcia użytkownikom systemu informatycznego w obszarze kadrowym odnośnie jego funkcjonowania
  • przyjmuje zgłoszenia o błędach w systemie informatycznym w obszarze spraw kadrowych, weryfikuje je, a po potwierdzeniu wystąpienia błędów przekazuje zgłoszenie do właściwej w tym zakresie komórki
  • testuje poprawki do systemu informatycznego, oraz nowe funkcje i aplikacje
  • aktualizuje dane w zakresie struktury organizacyjnej jednostek organizacyjnych Policji województwa kujawsko-pomorskiego w systemie informatycznym, oraz w dokumentacji papierowej

Wymagania

  • wykształcenie: wyższe
  • doświadczenie zawodowe/staż pracy co najmniej 1 rok doświadczenia zawodowego w jednym z obszarów:* obsługi wspomagających systemów informatycznych; * analizy danych lub przygotowywania raportów; * obsługi spraw kadrowych; *wspierania klienta w zakresie obsługi urządzeń lub systemów informatycznych lub związanych z tym usług;
  • Dostęp do informacji niejawnych oznaczonych klauzulą „poufne” lub zgoda na postępowanie sprawdzające
  • Znajomość przepisów prawa pracy
  • Znajomość przepisów ustawy o Policji
  • Umiejętność stosowania prawa w praktyce
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność analizy danych
  • Umiejętność rozwiązywania problemów
  • Obsługa pakietu Microsoft Excel na poziomie co najmniej dobrym (średniozaawansowanym)
  • W służbie cywilnej nie może być zatrudniona osoba, która w okresie od dnia 22 lipca 1944 r. do dnia 31 lipca 1990 r. pracowała lub pełniła służbę w organach bezpieczeństwa państwa lub była współpracownikiem tych organów w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 18 października 2006 r. o ujawnianiu informacji o dokumentach organów bezpieczeństwa państwa z lat 1944–1990 oraz treści tych dokumentów - nie dotyczy kandydatek/kandydatów urodzonych 1 sierpnia 1972 r. lub później. Osoba wybrana do zatrudnienia będzie musiała złożyć oświadczenie lustracyjne, jeśli urodziła się przed 1 sierpnia 1972 r.
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe
  • doświadczenia zawodowego

Oferujemy

- Stabilną pracę w jednostce administracji publicznej, zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

- Dodatek za wysługę lat od 5 do 20 % w zależności od udokumentowanego stażu pracy

- Dodatkowe wynagrodzenie roczne (tzw. trzynastka)

- Nagrody jubileuszowe

- Możliwość wyjścia w celu załatwienia ważnej sprawy, po uzgodnieniu z przełożonym możliwość skrócenia czasu pracy połączona z obowiązkiem „odpracowania” czasu wolnego

- Pomieszczenie lub stojaki na rowery na terenie urzędu

- Dofinansowanie do wypoczynku pracowników

- Dofinansowanie do wypoczynku dzieci pracowników

- Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego oferującego m.in. polisę na życie i opiekę medyczną

- Możliwość korzystania z Koleżeńskiej Kasy Oszczędnościowo – Pożyczkowej

- Dobrą lokalizację