Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 05.04.2024

Starszy księgowy w Zespole Księgowości Wydziału Finansów Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku

Komenda Wojewódzka Policji w Białymstoku
  • Białystok, podlaskie

Urzędnik

Umowa o pracę

Zakres obowiązków

- praca administracyjno - biurowa - kontakt bezpośredni i telefoniczny z funkcjonariuszami i pracownikami innych komórek organizacyjnych urzędu - stanowisko pracy usytuowane jest na II piętrze budynku - narzędzia i materiały pracy: biurko, telefon, sprzęt komputerowy - praca przy monitorze ekranowym powyżej 4 godzin dziennie - bariera architektoniczna: w budynku brak jest windy.

  • Stwierdza sprawdzenia i kwalifikacje do ujęcia w księgach rachunkowych dowodów księgowych (dekretacja).
  • Księguje operacje gospodarcze.
  • Bada prawidłowości zapisów na kontach ksiąg rachunkowych i ich zgodność z dokumentacją księgową.
  • Uzgadnia salda kont.
  • Przygotowuje dyspozycje (PK) przekazania środków na właściwe rachunki bankowe w przypadki niewłaściwego obciążenia konta wydatków budżetowych.
  • Sporządza polecenia księgowania (PK).
  • Dpkonuje systematycznej kontroli terminowości zapłaty zobowiązań pieniężnych
  • Uzgadnia salda z kontrahentami

Wymagania

  • wykształcenie: średnie lub średnie branżowe
  • doświadczenie zawodowe/staż pracy doświadczenia zawodowego
  • Znajomość obsługi komputerowych programów księgowych
  • Znajomość rachunkowości
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Posiadanie poświadczenia bezpieczeństwa upoważniające do dostępu do informacji niejawnych o klauzuli poufne lub zgoda na przeprowadzenie postępowania sprawdzającego
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe
  • wykształcenie: wyższe magisterskie ekonomiczne
  • co najmniej 1 rok doświadczenia zawodowego doświadczenia w księgowości
  • Przeszkolenie w zakresie obsługi komputerowych programów księgowych
  • Zorientowanie na osiąganie celów
  • Umiejętności interpersonalne

Oferujemy

  • Pomieszczenie lub stojaki na rowery na terenie urzędu
  • Miejsce parkingowe na terenie urzędu
  • Dofinansowanie do wypoczynku pracowników
  • Dofinansowanie do wypoczynku dzieci pracowników