Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 17.04.2024

Przedstawiciel Handlowy - Rynek biomasy

  • Warszawa, mazowieckie
  • 10 000-15 000 zł netto / mies. Kontrakt B2B
  • 7 000-12 000 zł brutto / mies. Umowa o pracę

Przedstawiciel handlowy

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca hybrydowa

Praca zdalna

Praca od zaraz

Rozwijaj się zawodowo w Senda - razem z ludźmi, którzy naprawdę lubią swoją pracę. Dołącz do naszego zespołu i działaj na rzecz zrównoważonego gospodarowania odpadami oraz ochrony środowiska. Dla nas społeczna odpowiedzialność biznesu to nie zgrabne hasło, lecz realne działania.

Jesteśmy liderem na rynku gospodarki odpadami, który jako jedyny oferuje tak szeroki wachlarz możliwości. Zajmujemy się surowcami wtórnymi, utylizacją oraz odzyskiem odpadów, kompleksową obsługą przetargów publicznych w ramach gospodarki odpadami oraz doradztwem środowiskowym. W parze z działalnością brokera idą nasze własne instalacje i decyzje środowiskowe. Cechuje nas odpowiedzialność, transparentność i elastyczność. Nasz zespół to grono doświadczonych zarówno ekspertów jak i pasjonatów.

Co dzień patrzymy w przyszłość szukając nowych rozwiązań. Dziś szukamy prawdopodobnie Ciebie.

W ramach rozwoju nowych rynków aktualnie poszukujemy nowego członka zespołu na stanowisko przedstawiciela handlowego ds. rynku biomasy.

Zakres obowiązków

  • Handel (zakup i sprzedaż) oraz utrzymywanie relacji z klientem na rynku biomasy (B2B),

  • Stałe rozszerzanie bazy kontrahentów,

  • Realizacja założeń zakupowych grupowych i indywidualnych,

  • Praca w terenie,

  • Kontrola nad poprawnym przebiegiem transakcji, sprawdzanie poprawności otrzymanych i wysłanych dokumentów,

  • Współpraca z aktualnie działającą siatką handlowców,

  • Utrzymywanie wysokiej jakości obsługi klienta,

  • Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Wymagania

  • Kilkuletnie doświadczenie na rynku biomasy (warunek konieczny),

  • Silna motywacja zorientowana na realizację celu oraz zdobywanie wiedzy,

  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów,

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Znajomość pakietu MS Office,

  • Biegłość cyfrowa,

  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • Praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Stabilne zatrudnienie z możliwością rozwoju,

  • Wynagrodzenie podstawowe + system premiowy uzależniony w prosty sposób od wyniku,

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B,
  • Niezbędne narzędzia do pracy takie jak samochód służbowy, laptop, telefon.
  • Administratorem danych osobowych jest SENDA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 04-872 Warszawa ul. Strzygłowska 67FK, NIP: 5252647956. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Senda Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.