Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 17.04.2024
ETISOFT SP. Z O.O

Pracownik produkcji (bez doświadczenia)

  • Gliwice, śląskie

Pracownik produkcji

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Bez doświadczenia

Etisoft to rozpoznawalna marka i dojrzałe technologicznie przedsiębiorstwo na rynku producentów i dostawców etykiet i elementów funkcyjnych dla wielu branż.

Etisoft Sp. z o.o.

Zakres obowiązków

  • obsługa prostych maszyn,

  • sprawdzanie zgodności etykiet ze specyfikacją,

  • przekazywanie wykonanej produkcji na magazyn,

  • raportowanie pracy na komputerze,

  • przestrzeganie porządku na stanowisku pracy.

Wymagania

  • gotowość do rozwoju na produkcji (nie wymagamy doświadczenia – wszystkiego Cię nauczymy),

  • wykształcenie co najmniej zawodowe,

  • gotowość do pracy na 2 zmiany od poniedziałku do piątku (wolne weekendy),

  • duża precyzja i dokładność w działaniu,

  • spostrzegawczość.

Oferujemy

BENEFITY:

  • pakiet powitalny,
  • pakiet medyczny,
  • pracowniczy program emerytalny,
  • firmowa biblioteka,
  • dostęp do szkoleń i konferencji,
  • wydarzenia integracyjne,
  • karta multisport,
  • parking rowerowy,
  • kawa herbata bez ograniczeń.

ŚRODOWISKO PRACY:

  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • współpraca z ekspertami,
  • globalny zasięg,
  • swoboda działania,
  • zespoły sportowe wspierane przez firmę,
  • różnorodny zespół.
  • Złożenie aplikacji oznacza, że wyraża Pan/i zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego procesu rekrutacyjnego. Informujemy, że Administratorem danych osobowych jest Etisoft Sp. z o o. z siedzibą w Gliwicach (44-100), ul. Szara 21. Ma Pan/i prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych jest dobrowolne. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesie rekrutacyjnym i spowoduje niezwłoczne usunięcie Pan/i danych. Jeżeli nie wyraża Pan/i takiej zgody, prosimy, aby nie aplikować.
  • „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27.04.2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, zawartych w mojej aplikacji o pracę w celach rekrutacyjnych przez firmę ETISOFT Sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach (44-100), ul. Szara 21. Jednocześnie informuję, iż jestem świadomy/ świadoma przysługującego mi prawa do uaktualniania, uzupełniania, a także usunięcia moich danych oraz możliwości wglądu do przesłanych przeze mnie dokumentów. Swoje dane osobowe udostępniam dobrowolnie.”