Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 17.04.2024
LSP Group Sp. z o.o.

Kierowca, stała linia DPD. Kat. C+E. Etat

  • Poznań, wielkopolskie

Kierowca

Umowa o pracę

Pełny etat

Twój zakres obowiązków

  • Bezpieczne i prawidłowe prowadzenie pojazdów
  • Przestrzeganie przepisów ruchu drogowego i zasad bezpieczeństwa
  • Przestrzeganie czasu pracy,
  • Dostarczanie towarów do określonych miejsc zgodnie z harmonogramem
  • Sprawdzanie stanu technicznego pojazdów przed rozpoczęciem jazdy i regularne utrzymywanie ich w dobrym stanie
  • Monitorowanie stanu technicznego pojazdów i zgłaszanie ewentualnych usterek czy potrzeby konserwacji
  • Utrzymywanie pojazdu w czystości i porządku, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz
  • Zachowanie dbałości o powierzone mienie i zapewnienie bezpieczeństwa osób znajdujących się w pojeździe
  • Prowadzenie pojazdu zgodnie z zasadami ekonomicznej jazdy
  • Współpraca z innymi pracownikami i przełożonymi w celu zapewnienia właściwego funkcjonowania transportu
  • Raportowanie statusów w trakcie realizacji tras
  • Praca zgodnie z instrukcjami klienta
  • tankowanie pojazdu na wyznaczonych stacjach kartą paliwową

Nasze wymagania

  • Posiadanie prawa jazdy kategorii C+E.
  • Doświadczenie w pracy jako Kierowca C+E
  • Umiejętność obsługi pojazdów ciężarowych oraz przestrzeganie przepisów drogowych
  • Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole
  • Kultura osobista
  • DODATKOWE INFORMACJE - Bartek B - tel. 668686845

To oferujemy

  • zatrudnienie w stabilnej, nowocześnie zarządzanej firmie stawiającej na jakość i życzliwość w biznesie
  • pracę w dynamicznej i przyjaznej organizacji, która stawia na ludzi oraz zgrane i wspierające się zespoły
  • korzystne warunki zatrudnienia, w oparciu o umowę o pracę
  • Wysoka pensja oraz premie motywacyjne
  • praca na stałej lini kurierskiej DPD
  • Zatrudnienie na umowę o pracę lub samozatrudnienie
  • Nowe auto DAF+izoterma (możliwość przyuczenia)
  • Codzienne powroty do domu
  • Start pracy: 20:00, koniec 07:30
  • Trasa realizowana przez jednego kierowcę
  • Nowoczesny tabor pojazdów oraz profesjonalne wsparcie techniczne.
  • Przyjazne środowisko pracy z możliwością rozwoju zawodowego
  • Możliwość udziału w szkoleniach doszkalających