Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 08.04.2024

Monter elektronik na wydziale montażu kabli

  • Warszawa, mazowieckie

Monter

Umowa o pracę

Pełny etat

Projektanci Kariery to Grupa Kapitałowa, która działa na terenie Europy od 2000 roku. Specjalizujemy się w branży metalowej, logistycznej, meblarskiej oraz produkcyjnej. Kompleksowo zapewniamy naszym pracownikom pracę i opiekę oraz godne życie w Polsce.

Obowiązki

  • Montaż wiązek elektrycznych
  • Montaż kabli w technologii Raychem
  • Kontrola jakości wykonywanych prac
  • Praca w systemie II zmianowym

Wymagania

  • Wykształcenie średnie techniczne o profilu elektronicznym
  • Biegła znajomość schematów elektronicznych
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

Mile widziane:

  • Zdolności manualne
  • Dobry organizacja pracy
  • Zaangażowanie
  • Umiejętność pracy w zespole

  • Stabilne zatrudnienie (umowa o pracę)
  • Pakiet świadczeń socjalnych (m.in. prywatna opieka medyczna, pakiet rekreacyjno-sportowy)
  • Udział w szkoleniach i możliwość rozwoju zawodowego
  • Atmosferę w pracy wspierającą kreatywność i innowacyjność
  • Dofinansowanie do przedszkola i żłobka
  • Dofinansowanie do studiów
  • 13 oraz 14 pensja
  • Wczasy pod gruszą
  • Paczki dla dzieci na święta – 2 x w roku