Mechanik - Utrzymanie Ruchu na start nawet 8500 zł!

Fachjobs
  • Opole, opolskie

Inżynier

Umowa o pracę

Czy masz chrapkę do pracy z maszynami i urządzeniami? Czy lubisz dbać o ich sprawność i doskonałe funkcjonowanie? Jeśli tak, to właśnie Ciebie szukamy!

Zadania:

Zapewnienie sprawności technicznej maszyn i urządzeń,
Dozór nad prawidłową eksploatacją urządzeń linii produkcyjnych,
Bieżąca konserwacja i utrzymanie nadzorowanych urządzeń w pełnej sprawności.
Wymagania stanowiska
Wykształcenie kierunkowe, preferowane: mechanik,
Miejsce zamieszkania: Opole lub okolice,
Uprawnienia SEP Grupa 1, do 1 kV,
Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w branży produkcyjnej.
Oferujemy
Pracę w systemie zmianowym, aby dostosować się do Twoich potrzeb,
Rozbudowany pakiet świadczeń socjalnych, aby dbać o Twój komfort,
Możliwość rozwoju zawodowego, abyś mógł/a rozwijać swoje umiejętności,
Atrakcyjne wynagrodzenie w widełkach płacowych 7000 - 8500 zł brutto.
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)