Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 16.04.2024
Świat Języków Obcych

Lektor Nauczyciel Języka Angielskiego i/lub Hiszpańskiego

  • Bielsko-Biała, śląskie

Nauczyciel

Umowa zlecenie

Część etatu

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Praca hybrydowa

Bez doświadczenia

Запрошуємо працівників з України

Świat Języków Obcych TIME specjalizuje się w nauczaniu języka angielskiego, niemieckiego, włoskiego, francuskiego, hiszpańskiego oraz rosyjskiego. Jesteśmy placówką edukacyjną, która istnieje na rynku od 2001 roku. Prowadzimy kursy dla dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych w terminach ustalonych z naszymi Klientami. Posiadamy oddziały w Bielsku-Białej oraz oddział w Bystrej.

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o wysłanie CV na adres: praca@time.edu.pl z dopiskiem w tytule wiadomości: "Lektor języka angielskiego (lub hiszpańskiego) - Ap11".

Zakres obowiązków

Szkoła Języków Obcych "Time" poszukuje "Lektorów języka angielskiego" oraz "Lektorów języka hiszpańskiego" do prowadzenia kursów dla dzieci, młodzieży lub osób dorosłych. Nasze zajęcia odbywają się w małych grupach 4-8 osobowych. zajęcia w blokach po kilka grup pod rząd w jeden lub kilka dni - postaramy się dopasować do Ciebie.

Kim jesteśmy?

  • Nasza Szkoła istnieje na rynku już od 23 lata
  • Uczymy dzieci od 3 roku życia, młodzież oraz dorosłych
  • Nasza oferta obejmuje 8 języków obcych
  • Uczymy w kameralnych grupach od 4-8 osób
  • Zapewniamy stabilną i pewną pracę
  • Jesteśmy akredytowanym centrum międzynarodowych egzaminów TELC

Lubisz uczyć angielskiego dzieci w szkole podstawowej z klas 1-3 lub 4-8? A może wolisz uczyć młodzież lub tylko osoby dorosłe? Nie boisz się kreatywnych zajęć, a używanie wyłącznie samego podręcznika nie jest dla Ciebie wyznacznikiem idealnej lekcji? A może jesteś studentem filologii i chcesz zdobyć doświadczenie w nauczaniu pod okiem doświadczonego zespołu? Wyślij do nas swoją aplikację, być może szukamy kogoś takiego jak Ty.

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego - wykształcenie kierunkowe (również studenci filologii) lub inne uprawnienia
  • dobry kontakt z uczniami tymi młodszymi lub starszymi, a także ich rodzicami;
  • optymizm, zaangażowanie, elastyczność i kreatywność;
  • chęć do rozwoju;
  • doświadczenie w pracy z preferowaną grupą wiekową będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Pracę w jednym z naszych trzech oddziałów w Bielsku-Białej Wapienicy, Komorowicach lub w Bystrej.
  • Zajęcia w blokach - nigdy nie przyjeżdżasz na jedną godzinę.
  • Pracę w życzliwej i wspierającej atmosferze.
  • Stały grafik zajęć ustalony we wrześniu dopasowany do Twojej dyspozycyjności.
  • Regularne zajęcia, które nie są odwoływane jak korepetycje.
  • Pracę w oparciu o prowadzoną działalność gospodarczą lub na umowę zlecenie.
  • Możliwość pracy w godzinach porannych, popołudniowych i wieczornych przez cały rok - nawet w wakacje!
  • Pracę w małych grupach od 4-8 osób.
  • Stałe wsparcie metodyczne i przeszkolenie w jaki sposób chcemy byś prowadził(a) zajęcia.
  • Dostęp do bazy podstawowych i dodatkowych materiałów ułatwiających przygotowanie i pracę na zajęciach.
  • Możliwość udziału w dodatkowych szkoleniach rozwijających Twój warsztat pracy.
  • Zestawy lektorskie do prowadzenia zajęć.

    • Administratorem danych osobowych jest Time 43-300 Bielsko-Biała ul. Cieszyńska 367. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
    • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Time 43-300 Bielsko-Biała ul. Cieszyńska 367 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.