Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 16.04.2024

ELEKTRYK-AUTOMATYK/ELEKTROMECHANIK

  • Kętrzyn, warmińsko-mazurskie pow. kętrzyński

Mechanik

Umowa o pracę

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/24/0111

Obowiązki:

- utrzymanie w sprawności maszyn i urządzeń zakładu
- usuwanie awarii, dokonywanie przeglądów i konserwacji maszyn
- instalacja nowych maszyn i urządzeń
- prowadzenie niezbędnej dokumentacji
- współpraca z innymi działami

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • uprawnienia SEP
  • obsługa komputera MS Ofice

Wykształcenie:

  • średnie zawodowe

Pozostałe wymagania:

  • [Umiejętność 2] : umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną (czytanie schematów elektrycznych),[Umiejętność 1] : znajomość zagadnień automatyki przemysłowej (sterowniki PLC, czujniki, itp.),

Miejsce pracy: Bolesława Chrobrego 8, 11-400 Kętrzyn, powiat: kętrzyński, woj: warmińsko-mazurskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: Brak danych.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja: 13/03/2024 Wymiar etatu: Pełny etat Rodzaj umowy: Na okres próbny Liczba wakatów: 1 Min. doświadczenie: Bez doświadczenia Min. wykształcenie: Bez wykształcenia Branża / kategoria: Praca Elektronika / Telekomunikacja