Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 12.04.2024
  • Zielona Góra, lubuskie

Planista

Umowa o pracę

Pełny etat

REAC Components Sp. z o.o. należy do MS Group, która zajmuje się produkcją siłowników, systemów podnoszenia i przechyłu oraz ręcznych urządzeń sterujących stosowanych głównie w urządzeniach medycznych i rehabilitacyjnych. Do naszego zakładu znajdującego się na strefie ekonomicznej w Zielonej Górze (Nowy Kisielin) poszukujemy kandydata na stanowisko:

PLANISTA PRODUKCJI

Obowiązki

  • planowanie przebiegu procesów produkcji w oparciu o zamówienia i prognozy sprzedaży
  • bieżący nadzór nad postępem planu produkcyjnego
  • nadzór nad zapewnieniem terminowej realizacji zleceń oraz efektywnego wykorzystania mocy produkcyjnych
  • monitorowanie stanów magazynowych komponentów składowych oraz materiałów surowych używanych w procesie produkcyjnym
  • tworzenie zestawień, analiz, raportów na potrzeby firmy
  • ścisła współpraca z działem logistyki, zakupów, administracji oraz zarządem

Wymagania

  • wykształcenie średnie/wyższe
  • mile widziane doświadczenie w obszarze produkcji
  • znajomość cyklu produkcyjnego i zaopatrzeniowego
  • znajomość zasad i technik stosowanych w przebiegu produkcji oraz zarządzania jakością
  • znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS Excel)
  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację w mowie i piśmie
  • bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność w wykonywaniu zadań

Oferujemy

  • praca pn. - pt. 7:00-15:00
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej firmie
  • atrakcyjne warunki płacowe - wynagrodzenie na czas!
  • pakiet socjalny (wczasy pod gruszą, świadczenia świąteczne, dopłatę do kolonii i paczki dla dzieci pracowników)
  • pożyczki pracownicze
  • ofertę grupowego ubezpieczenia + opiekę medyczną

  • Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV odpowiadając na ogłoszenie lub o kontakt pod nr telefonu:515 424 723 (pon - pt 7.00 do 15.00)
  • Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami