Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 12.04.2024

Inżynier/ Technik/Mechanik samochodowy

  • Reda, pomorskie pow. wejherowski

Inżynier

Umowa o pracę

Pełny etat

Firma Auto Drive lider w dziedzinie napraw automatycznych skrzyń biegów poszukuje doświadczonego pracownika na stanowisko Inżynier/ Technik/ Mechanik samochodowy

Obowiązki

  • diagnostyka usterek automatycznych skrzyń biegów
  • naprawa automatycznych skrzyń biegów
  • samodzielność w działaniu

Wymagania

  • znajomość budowy i technologii napraw pojazdów
  • samodzielność
  • wiedza z zakresu mechaniki pojazdów różnych marek samochodowych (dostawczych i osobowych)
  • umiejętność pracy w zespole
  • zaangażowanie oraz chęć rozwijania własnych umiejętności
  • obsługa urządzeń diagnostycznych
  • kreatywność w działaniu
  • odpowiedzialność za powierzone działania

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • realne i atrakcyjne premie miesięczne
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • przyjazną atmosferę pracy i dobrze wyposażone stanowisko pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenie kwalifikacji
  • indywidulany plan szkoleń

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV

lub kontakt telefoniczny 534444663