Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 04.04.2024
Z.M. Wiromet S.A.

Pracownik produkcji na Wydziale Odlewni

  • Mikołów, śląskie pow. mikołowski

Inny

Umowa o pracę

Pełny etat

WIROMET S.A. jest znanym na rynku krajowym i zagranicznym doświadczonym producentem wysokiej jakości urządzeń oraz części zamiennych dla energetyki, górnictwa i innych dziedzin przemysłu.Spółka świadczy również szeroką gamę usług przemysłowych, głównie w zakresie obróbki mechanicznej, cieplno-chemicznej oraz odlewnictwa. W bogatej ofercie znajdują się też usługi serwisowe, remontowe, narzędziowe, laboratoryjne i dokumentacyjne, a także szereg wyrobów i usług specjalistycznych realizowanych na indywidualne zamówienia.

pracownik produkcji na Wydziale Odlewni

Obowiązki

  • praca fizyczna na Odlewni
  • budowa form odlewniczych
  • wykonywanie rdzeni
  • obsługa maszyn i urządzeń na wydziale Odlewni
  • inne prace zlecone przez przełożonego

Wymagania

  • wykształcenie zawodowe
  • chęci do pracy
  • sumienność i dokładność
  • umiejętności do pracy w zespole
  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem (nie jest wymagane)
  • uprawnienia do obsługi suwnicy lub wózka widłowego będą dodatkowym atutem

Oferujemy

  • umowa o pracę
  • stawka: od 30 zł brutto/godz. na okres próbny, po okresie próbnym od 32 zł brutto/godz. + premia uznaniowa
  • gwarantujemy przyuczenie do zawodu
  • praca na jedną zmianę (6 – 14)
  • dodatkowe profity: bony żywnościowe, wczasy pod gruszą, zapomogi świąteczne, paczki dla dzieci,
  • ubezpieczenie grupowe