Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 15.04.2024
  • Wrocław, dolnośląskie

Manager

Umowa o pracę

Michael Page Finance & Human Resources - W centrum naszej działalności znajdują się tysiące ludzi, których życie odmieniliśmy znajdując im nową pracę oraz wyjątkowa jakość usług, które świadczymy naszym klientom i kandydatom. Z dumą wyznaczamy standardy na rynku rekrutacyjnym, a dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu połączonemu ze zrozumieniem osobistych motywacji, stwarzamy naszym kandydatom okazję do realizacji pełni ich potencjału.

Niezależnie od tego czy jesteś pracodawcą poszukującym członków swojego zespołu, czy kandydatem, który chce rozwinąć swoją karierę, Michael Page oferuje Ci zespół który zrozumie Twoje potrzeby. Wraz z Page Executive i Page Outsourcing, Michael Page jest częścią PageGroup. Jesteśmy pewni, że nasza wiedza pomoże Ci osiągnąć Twoje cele – niezależnie od tego czy szukasz pracownika, czy też nowego miejsca pracy.

Zakres obowiązków

  • Prowadzenie dokumentacji technicznej i administracyjnej obsługiwanych projektów;
  • Wykonywanie zestawień i analiz danych zebranych w procesie eksploatacji;
  • Praca z umowami, przepisami prawa i egzekwowanie wypełnienia tych zobowiązań od dostawców usług;
  • Nadzór nad realizacją podpisanych kontraktów i egzekwowanie ich zapisów;
  • Prowadzenie procesów ubezpieczeniowych;
  • Pozyskiwanie ofert z rynku i egzekwowanie zakontraktowanych usług od dostawców;
  • Koordynacja prac toczących się w obsługiwanych obiektach;
  • Utrzymanie ruchu urządzeń elektroenergetycznych pracujących na średnim i wysokim napięciu oraz pozostałej infrastruktury technicznej wchodzącej w skład danego projektu;
  • Reagowanie na zdarzenia awaryjne;
  • Dbanie o dobre relacje z klientami;
  • Nawiązywanie współpracy z podwykonawcami;
  • Obsługa systemów monitoringu (SCADA), analiza danych i raportowanie;
  • Raportowanie o stanie projektów do klientów Pracodawcy;
  • Współpraca z innymi działami firmy (finansowy i budowlany);
  • Wsparcie techniczne i administracyjne dla klientów;
  • Standaryzacja wykonywanych zadań;
  • Budżetowanie zadań eksploatacyjnych oraz nadzór nad ich realizacją;
  • Współpraca z działem finansowym w zakresie realizacji kontraktów i wypełniania zobowiązań;
  • Przygotowywanie raportów technicznych i handlowych (wspólnie z innymi działami firmy)na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne;
  • Weryfikacja raportów handlowych w zakresie produkcji i obrotu energią elektryczną;
  • Praca z dokumentacją techniczną typu IWR, Instrukcja Eksploatacji, IRiESD, IRiESP oraz dokumentacją techniczno-ruchową;
  • Praca w terenie na obsługiwanych obiektach.
Mile widziane:
  • Znajomość funkcjonowania urządzeń OZE;
  • Doświadczenie w pracy przy audytach technicznych i prawnych - due diligence.

Wymagania

  • Doświadczenie w branży OZE w zakresie obsługi elektrowni wiatrowych lub fotowoltaicznych;
  • Znajomość prawa energetycznego i aktów powiązanych;
  • Doświadczenie w pracy z dokumentacją podwykonawczą (projekt budowlany, schematy elektryczne itp.);
  • Doświadczenie w pracy z systemami SCADA i SSiN (System Sterowania i Nadzoru);
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Efektywne zarządzanie czasem i zadaniami;
  • Wielozadaniowość i umiejętność pracy pod presją czasu;
  • Zdolności analityczne i umiejętność rozwiązywania problemów;
  • Biegła znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie;
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i premie regulaminowe;
  • Elastyczny czas pracy;
  • Przyjazną atmosferę pracy;
  • Nastawienie na rozwój;
  • Szkolenia zawodowe i możliwość rozwoju;
  • Benefity pozapłacowe finansowane przez pracodawcę: ubezpieczenie grupowe, karta sportowa, karta medyczna.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Michael Page Finance & Human Resources 40-007 Katowice Uniwersytecka 13, NIP: 5252345586 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.