Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 15.04.2024
  • Jelcz-Laskowice, dolnośląskie pow. oławski

Grafik

Umowa o pracę

Pełny etat

Acana Polska Sp. z o.o. Sp. K.

Grafik / Graficzka

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie projektów graficznych oraz koncepcji wizualnych związanych z kompleksową kreacją wizerunku i designu marki,
  • dbałość o zgodność z brandbookiem
  • przygotowywanie plików produkcyjnych i materiałów do druku (DTP)
  • przygotowywanie materiałów graficznych na potrzeby działań marketingowych offline oraz on-line na potrzeby Fundacji Ewy Naworol, Unik Cars, Acana Polska
  • tworzenie projektów oklejenia aut i witryn sklepowych
  • współpraca z producentami opakowań oraz drukarniami
  • przygotowanie prezentacji multimedialnych, filmów szkoleniowych
  • opracowanie graficzne materiałów prasowych
  • fotografia na potrzeby firmowe

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe - preferowane z obszaru grafiki, projektowania i sztuk pięknych
  • doświadczenie zawodowe w branży graficznej (chętnie zobaczymy Twoje portfolio)
  • bardzo dobra znajomość pakietu Adobe (Photoshop, Illustrator, InDesign)
  • podstawowa umiejętność animacji i montażu (Premiere, After Effects)
  • kreatywność, zaangażowanie w realizację zadań oraz otwartość na nowe rozwiązania
  • umiejętność projektowania w różnych stylach graficznych. Poczucie estetyki
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • znajomość środowiska macOS

To oferujemy

  • pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku i znanej marce
  • różnorodność działań i możliwość rozwoju zawodowego
  • doskonałą atmosferę pracy
  • pakiet socjalny, kartę Multisport Benfit, prywatną opiekę medyczną
  • umowę o pracę

Brzmi ciekawie?

ZAPRASZAMY DO APLIKOWANIA!