• Poznań, wielkopolskie

Kierowca

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
  • Uprawnienia: PRAWO JAZDY KAT.D,świadectwo kwalifikacji zawodowej
  • Inne wymagania: - wymagane prawo jazdy kat. D oraz świadectwo kwalifikacji zawodowej (w przypadku braku świadectwa istnieje możliwość sfinansowania przez
    Spółkę),
    - zatrudnienie po uzyskaniu zdolności lekarskiej,
    - miejsce wykonywanej pracy: PKS POZNAŃ S.A. węzeł komunikacyjny Duszniki, Pniewy
    - system pracy równoważny,
    - umowa na okres próbny z możliwością zatrudnienia na czas nieokreślony,
    - możliwość zatrudnienia w niepełnym wymiarze czasu pracy,
    - praca w dni wolne oraz porze nocnej,

    DOKUMENTY APLIKACYJNE MOŻNA DOSTARCZYĆ::
    - osobiście w w godzinach 7:00 do 15:00,
    - kontakt telefoniczny pod nr 61 66 42 552,
    - przesłać na adres: kadry@pks.poznan.pl
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 6 500 do 8 000 PLN
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 17 dni temu)