Pracownik ochrony fizycznej - art. 60d, dof. wynagrodzenia 60+

Centralna Baza Ofert Pracy
  • Warszawa, mazowieckie

Ochroniarz

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas określony

Wymagania

  • Wykształcenie: podstawowe
  • Inne wymagania: Oferta pracy w ramach art. 60d, dof. wynagrodzenia 60+.Oferta pracy skierowana do osób bezrobonych, zarejestrowanych w Urzędzie, powyzej 60 roku życia, tylko ze skierowaniem.
    Oferta pracy na stanowisko: pracownik ochrony fizycznej
    dozór, ochrona mienia, wykonywanie obchodów, kontrola wjazdów i wyjazdów samochodów oraz osób, wydawanie kluczy oraz przepustek
    Oczekiwania wobec kandydata:
    wykształcenie: min. podstawowe
    uprawnienia: mile widziany wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony
    doświadczenie zawodowe: minimum 6 miesięcy pracy w ochronie
    Praca na dwie zmiany: 7:00 - 19:00 i 19:00 - 7:00
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: tak

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
  • Opis wynagrodzenia: Dodatek za pracę w godzinach nocnych
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 18 dni temu)