Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 14.04.2024
Akord Fabryka Mebli M. Zając, W. Zając S.K.A.

Pracownik produkcji - Pakowacz / Pakowaczka

  • Koprki, mazowieckie pow. warszawski zachodni
  • 4 350-6 850 zł brutto / mies. Umowa o pracę

Pracownik fizyczny

Umowa o pracę

Pełny etat

Praca stacjonarna

Meble Akord to firma rodzinna z pokolenia na pokolenie. Od ponad 30 lat zajmujemy się produkcją mebli wykonanych z płyty laminowanej oraz handlem artykułami wyposażenia wnętrz. Prowadzimy dystrybucję naszych produktów do klientów krajowych jak i zagranicznych. Nasze produkty są obecne już na wielu rynkach w całej Europie.

Dynamiczny rozwój sprawia, że do naszego zespołu dołączają nowe ambitne osoby. Może to właśnie na Ciebie czekamy. Dołącz do naszego Zespołu!

Zakres obowiązków

  • Pakowanie elementów mebli, według ustalonego standardu

  • Wizualne sprawdzenie jakości pobranego materiału

  • Obsługa podstawowych narzędzi ręcznych

  • Dbanie o stanowisko pracy

Wymagania

  • kultura osobista

  • zaangażowanie i chęć do pracy

  • umiejętność szybkiego uczenia się i poszerzania wiedzy

  • dobra organizacja pracy

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

  • sumienność

  • dyspozycyjność

Oferujemy

  • Praca w przedsiębiorstwie o ugruntowanej pozycji na rynku – branża meblarska

  • Program motywacyjny i możliwy dalszy rozwój

  • Komfortową atmosferę pracy w młodym i dynamicznie rozwijającym się zespole

  • Możliwość rozwoju i premii w zależności od zaangażowania w wykonaną pracę

  • Stabilne wynagrodzenie płatne zaraz po zakończeniu miesiąca pracy

  • Dodatki świąteczne

  • Umowę o Prace z pełnymi świadczeniami!

  • Stawka w Ogłoszeniu jest stawką Brutto

  • Administratorem danych osobowych jest Akord Fabryka Mebli M. Zając, W. Zając S.K.A. 05-850 Koprki Jaśminowa 19, NIP: 5241012622. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Akord Fabryka Mebli M. Zając, W. Zając S.K.A. 05-850 Koprki Jaśminowa 19, NIP: 5241012622 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.