Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 28.03.2024
PKP Polskie Linie Kolejowe S.A

Stanowisko ds. infrastruktury pasażerskiej

  • Szczecin, zachodniopomorskie

Pracownik kolei

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Jesteśmy zarządcą krajowej infrastruktury kolejowej i jedną z największych polskich firm, łączącą tradycję z nowoczesnymi technologiami. Udostępniamy drogi kolejowe przewoźnikom pasażerskim i towarowym, prowadzimy ruch pociągów oraz tworzymy rozkłady jazdy. Budujemy, modernizujemy i utrzymujemy całą infrastrukturę kolejową. Wszystko z szacunkiem dla natury!

Zakres obowiązków

  • realizacja zadań analityczno-utrzymaniowych w obszarze informacji pasażerskiej oraz udział w komisjach odbiorowych w obszarze małej architektury realizujących zadania inwestycyjne i utrzymaniowo-naprawcze,
  • przegląd wykonywanych zadań inwestycyjnych i utrzymaniowych w obszarach infrastruktury pasażerskiej po stronie Spółki oraz zapewnienie utrzymania jakości prac po ich zakończeniu,
  • koordynacja wymiany informacji pomiędzy Biurem Centrali właściwym ds. infrastruktury pasażerskiej a Zakładem Linii Kolejowych na potrzeby wszystkich inicjatyw podejmowanych przez to Biuro Centrali,
  • zapoznawanie pracowników terenowych z nowymi wytycznymi, standardami, instrukcjami wskazanymi w obszarze obsługi klienta oraz procesów kontrolnych i audytowych,
  • identyfikacja potrzeb klienta oraz realizacja inicjatyw pro klienckich Spółki w procesie podnoszenia jakości oferowanych usług oraz polepszenia wizerunku Spółki.
  • przygotowanie wniosków dotyczących środków finansowych na realizację zadań w zakresie infrastruktury pasażerskiej,
  • prowadzenie paszportyzacji wiat sektorowych,
  • przygotowanie wniosków zakupowych, materiałów do opracowania dokumentacji przetargowej z zakresu infrastruktury pasażerskiej zgodnie z obowiązującymi procedurami oraz udział w komisjach przetargowych.

Wymagania

  • wykształcenie minimum średnie, mile widziane wyższe,
  • 2 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku, mile widziane doświadczenie w pracy na kolei,
  • wiedza zawodowa w zakresie: inwestycji, infrastruktury kolejowej, bezpieczeństwa kolejowego,
  • obsługa pakietu MS Office na poziomie średniozaawansowanym,
  • umiejętność współpracy oraz dzielenia się wiedzą i doświadczeniem,
  • umiejętność radzenia sobie z emocjami,
  • zorientowanie na klienta wewnętrznego i zewnętrznego,
  • otwartość na zmianę.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • ulgi na przejazdy koleją w Polsce i za granicą.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego w terminie do dnia 28.03.2024.

  • Dodatkowe ubezpieczenie
  • Dofinansowanie do nauki języka obcego
  • Karta Multisport
  • Pracownicze Plany Kapitałowe
  • Prywatna opieka lekarska
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • System premiowy
  • Szkolenia, kursy, konferencje
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych
Dowiedz się więcej o pracodawcy
Video
  • Administratorem danych osobowych jest PKP POLSKIE LINIE KOLEJOWE S.A. 03-734 Warszawa Targowa 74, NIP: 1132316427. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • „Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie moich danych osobowych, których podanie nie wynika z przepisów prawa, przez PKP Polskie Linie Kolejowe Spółka Akcyjna z siedzibą znajdującą się pod adresem: 03-734 Warszawa, ul. Targowa 74, w celu rozpatrzenia mojej kandydatury na potrzeby niniejszej rekrutacji.”

    W przypadku braku takiej klauzuli kandydatura nie będzie rozpatrywana, a dane osobowe zostaną usunięte wraz z powiadomieniem o błędnie złożonej aplikacji i konieczności ponownego złożenia aplikacji z wyrażoną zgodą lub ograniczeniem zakresu danych do wymaganego przepisami prawa. Pełen obowiązek informacyjny administratora danych zostanie wykonany wobec aplikującego w formularzu rekrutacyjnym.

    Użyta w ogłoszeniu nazwa stanowiska jest powszechnie stosowana na rynku pracy i odzwierciedla charakter pracy przewidzianej na tym stanowisku. Oferta pracy dla wybranego kandydata może odbiegać od nazwy z ogłoszenia.