Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 14.04.2024
MAR-KOM

KONSULTANT SYSTEMU ENOVA365

  • Bielsko-Biała, śląskie

Konsultant

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Praca hybrydowa

Praca zdalna

Nasza firma działa na rynku oprogramowania dla biznesu od 2008r. Od początku działalności wyznaczyliśmy sobie za cel dostarczanie Klientom innowacyjnych i kompleksowych rozwiązań informatycznych. Będąc Autoryzowanym Partnerem firmy Soneta, producenta oprogramowanie enova365, oferujemy Klientom nowoczesny i zintegrowanym system klasy ERP stworzony przez ekspertów z dziedzin zarządzania, finansów, handlu oraz kadr płac. Nasza oferta obejmuje również szeroki zakres usług związanych z usługami wdrażania systemów zarządzania klasy ERP, kompleksowej obsługi informatycznej firm i instytucji, wdrażanie rozwiązań wpływających na bezpieczeństwo przechowywanych danych.

Nieustanny rozwój naszej firmy zapewnia możliwość świadczenia usług i dostarczania rozwiązań spełniających wymagania naszych Klientów. W naszej codziennej pracy tworzymy i wykorzystujemy nowatorskie rozwiązania w dziedzinie wdrażania zintegrowanych systemów zarządzania.

Przez cały okres istnienia naszej firmy, udało nam się zdobyć zaufanie i uznanie wielu firm i instytucji oraz zbudować zespół ludzi, wykonujących swoją pracę z pasją. Nieustannie dbamy o podnoszenie naszych kwalifikacji. Jesteśmy godnym zaufania partnerem biznesowym.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Konsultant systemu enova365

Jeżeli lubisz nowe wyzwania, pracę w młodym zespole, a do tego jesteś ambitny i stawiasz na rozwój - będzie to idealne stanowisko pracy dla Ciebie!

Zakres obowiązków

  • Zdalna pomoc w zakresie obsługi i konfiguracji systemu enova365,
  • Analiza potrzeb Klienta;

  • Rozwiązywanie problemów związanych z użytkowaniem systemu enova365;

  • Konfiguracja i personalizacja systemu enova365;
  • Opieka powdrożeniowa i serwis;

Wymagania

  • Umiejętność rozwiązywania problemów analitycznych oraz technicznych;

  • Znajomość w stopniu podstawowym zagadnień związanych z procesami biznesowymi w obszarach,
  • Znajomość pakietu MS Office;

  • Preferowane wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów;
  • Pracowitość, sumienność i zaangażowanie;

  • Umiejętność pracy w zespole;

  • Komunikatywność;
  • Otwartość na nowe wyzwania;
  • Prawo jazdy kat. B;

Mile widziane:

  • Wykształcenie informatyczne,ekonomiczne lub pokrewne;
  • Zamiłowanie do informatyki;
  • Doświadczenia we wdrażaniu systemów klasy ERP;
  • Znajomość oprogramowania enova365 lub pokrewnego;
  • Doświadczenie w kontaktach z Klientami;

Oferujemy

  • Pracę przy realizacji ciekawych projektów wdrożeniowych;
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin;
  • Partnerskie relacje w zespole i dobrą atmosferę pracy;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Rozwój (możliwość udziału w szkoleniach wewnętrznych, zewnętrznych i konferencjach);
  • Kontakt z najnowszymi technologiami;
  • Pełne wyposażenie stanowiska pracy;
  • Wsparcie członków zespołu;
  • Benefity;
  • MAR-KOM STAR Sp. z o.o. ul. Bystrzańska 56  Bielsko-Biała, NIP: 5472146854
    Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:MAR-KOM STAR Sp. z o.o. ul. Bystrzańska 56 43-300 Bielsko-Biała, NIP: 5472146854, NIP: 9372453903 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.