Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 14.04.2024
Hydro Extrusion Poland Sp. z o.o.

Technolog procesu na lakierni ciekłej

  • Łódź, łódzkie

Inny

Umowa o pracę

Pełny etat

Hydro jest światowym liderem rynku rozwiązań aluminiowych. Globalny zasięg i lokalna obecność w zakresie produkcji profili aluminiowych, systemów budowlanych oraz rur precyzyjnych pozwala nam kształtować lżejszą przyszłość.
W Polsce mamy zakłady w Trzciance, Chrzanowie i Łodzi. Zatrudniamy ponad 1500 osób. Standardowe profile aluminiowe czy rozwiązania indywidualne na bazie aluminium? W Hydro wiemy wszystko na temat procesu wyciskania aluminium oraz wytwarzania komponentów i gotowych produktów aluminiowych.

Dołącz do nas!

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie nadzoru nad procesem lakierowania ciekłego
  • Nadzór nad przygotowaniem chemicznym części do lakierowania
  • Opracowywanie dokumentacji produkcyjnej dla procesu lakierowania
  • Koordynowanie PFMEA dla procesu lakierowania
  • Rozwiązywanie i analiza bieżących problemów
  • Optymalizacja procesów produkcyjnych

Nasze wymagania

  • Mile widziane wykształcenie wyższe techniczne
  • Doświadczenie w pracy na lakierni
  • Umiejętność jakościowej oceny powierzchni lakierowanej i rozwiązywania problemów
  • Zdolności analityczne
  • Umiejętność pracy zespołowej i indywidualnej

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Hydro Extrusion Poland Sp. z o.o. 64-980 Trzcianka Kopernika 18, NIP: 7630003558 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.