Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 14.04.2024

Specjalista / Specjalistka ds. BHP

  • Golub-Dobrzyń, kujawsko-pomorskie pow. golubsko-dobrzyński

Inny

Umowa o pracę

Pełny etat

Istrail Sp. z o.o.

Twój zakres obowiązków

  • realizacja zadań służby BHP zgodnie z obowiązującymi przepisami,
  • opracowywanie i tworzenie dokumentacji BHP zgodnie z wymaganiami prawnymi i standardami przyjętymi w firmie,
  • udział i doradztwo w tworzeniu systemu zarządzania bezpieczeństwem
  • udział w opracowywaniu i aktualizacji oceny ryzyka zawodowego oraz kontrolowanie w zakresie BHP projektów na terenie firmy, w tym działań po audytowych
  • dbałość o właściwy poziom ochrony przeciwpożarowej,
  • przeprowadzanie szkoleń w obszarze bezpieczeństwa pracy i ochrony przeciwpożarowej.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe lub podyplomowe o specjalności BHP,
  • praktyczna znajomość przepisów BHP, prawa pracy, ochrony przeciwpożarowej,
  • co najmniej 3 letnie doświadczenie w służbach BHP zdobyte w firmie z branży produkcyjnej, mile widziane doświadczenie w branży automotive
  • znajomość narzędzi MS Office,
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • zdolności komunikacyjne
  • odpowiedzialność i szybkość w podejmowaniu decyzji,
  • dyspozycyjność
  • zaangażowanie i rzetelność przy wykonywaniu obowiązków,
  • znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • wynagrodzenie uzależnione od posiadanych umiejętności,
  • premie uznaniowe,
  • stałą umowę o pracę,
  • możliwość szkoleń
  • pakiet ubezpieczeniowy