Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 14.04.2024
Mzuri World sp. z o.o.

Specjalista ds. najmu mieszkań

  • Łódź, łódzkie

Inny

Umowa o pracę

Pełny etat

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne poszukiwanie najemców,
  • Kompleksowe opracowywanie ofert, fotografia mieszkań,
  • Realizowanie planów sprzedażowych, raportowanie aktywności sprzedażowych oraz wyników sprzedaży,
  • Sprawdzanie stanu mieszkań,
  • Prezentowanie mieszkań potencjalnym najemcom, zawieranie umów najmu
  • Weryfikacja potencjalnych najemców,
  • Bieżące kontakty z właścicielami mieszkań i najemcami,
  • Reagowanie na opóźnienia w płatnościach i na awarie na mieszkaniach.

Nasze wymagania

  • Prawo jazdy kategorii B,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację (min. B2)
  • Obsługa komputera (MS Excel, Outlook) – poziom podstawowy,
  • Sprawne posługiwanie się social mediami,
  • Nastawienie na realizację zadań i osiąganie celów,
  • Dyspozycyjność w kontakcie z właścicielami mieszkań i najemcami.
  • Dokładność i przywiązywanie wagi do szczegółów,
  • Duża samodzielność w rozwiązywaniu problemów,
  • Wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne i sprzedażowe,
  • Wielozadaniowość.
  • Zainteresowanie branżą nieruchomości i doświadczenie na podobnym stanowisku.

To oferujemy

  • Współpracę w oparciu o własną działalność gospodarczą,
  • Wynagrodzenie stałe oraz prowizyjne,
  • Samochód służbowy, laptop, telefon,
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Rozwój w strukturze firmy Mzuri, możliwość awansu,
  • Pracę w zespole, który podzieli się z Tobą swoją wiedzą i doświadczeniem.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku.