Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 10.04.2024

Pracownik biurowy - rekruter

  • Gliwice, śląskie

Inny

Umowa o pracę

Pełny etat

Agencja Pracy Tymczasowej ROLIXUS Job Sp. z o.o. poszukuje kandydata na stanowisko Specjalista ds. rekrutacji pracowników tymczasowych.

Specjalizujemy się w zatrudnieniu pracowników ze Wschodu (Ukraina, Białoruś, Kazachstan, Gruzja etc.)

Zakres obowiązków:

prowadzenie procesów rekrutacyjnych,

publikacja ogłoszeń w języku polskim i rosyjskim,

sporządzanie dokumentów legalizujących zatrudnienie obcokrajowców (oświadczenia, umowy, skierowania na badania),

prowadzenie baz danych pracowników,

przygotowywanie zestawień i raportów ,

współpraca z biurami i partnerami rekrutacyjnymi ze Wschodu,

Wymagania:

doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu procesów rekrutacyjnych,

znajomość języka rosyjskiego i/lub ukraińskiego,

dobra znajomości MS Office,

dobra organizacji pracy własnej,

umiejętność budowania relacji,

samodzielność i odpowiedzialności za powierzone zadania,

mile widziana znajomość prawa pracy i przepisów legalizacji zatrudnienia cudzoziemców,

TYLKO OSOBY Z DOŚWIADCZENIEM

Oferujemy:

stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

motywujący system wynagradzania,

gwarantowane premie miesięczne za ilość zrekrutowanych kandydatów

możliwość rozwoju,

pakiet narzędzi niezbędnych do wykonywania obowiązków,

przyjazną atmosferę pracy w młodym, dynamicznym zespole nastawionym na rozwój,

przygotowywanie zestawień i raportów,

Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu