Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 01.04.2024
  • Niemcy zagranica

Magazynier

Umowa o pracę

Pełny etat

Firma euregio Personaldiestleistungen GmbH w 48683 Ahaus (Niemcy)
Aktualnie mamy 2000 zatrudnionych pracowników i współpracujemy z około 700 klientami w różnych branżach

Pracownik magazynowy

Obowiązki

  • Prace magazynowe dla jednego z wiodacych liderow na rynku sprzedazy artykulow codziennego uzytku
  • odbieranie, składowanie oraz wydawanie produktów
  • kontrolowanie ilości i jakości przyjmowanego towaru
  • przestrzeganie przepisów BHP oraz odpowiednie zarządzanie zgromadzonymi zapasami.

Wymagania

  • mile widziane uprawnienia na wozek widlowy
  • znajomosc jezyka niemieckiego na poziomie podstawowym
  • prawo jazdy

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w ugruntowanej firmie na terenie Niemiec
  • Ubezpieczenie zdrowotne
  • Zakwaterowanie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie z mozliwoscia podwyzki po dwoch miesiacach