Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 03.04.2024

Sprzątanie dla PANÓW I PAŃ Z ORZECZENIEM

  • Warszawa, mazowieckie

Pracownik sprzątający

Umowa o pracę

Pełny etat

Sprzątanie, ochrona, catering

Firma sprzątająca zatrudni osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności do sprzątania na obiektach biurowych w Warszawie

sprzątanie dla PANÓW I PAŃ Z ORZECZENIEM

Obowiązki

  • wykonywanie czynności sprzątających na terenie obiektu

Wymagania

  • Chęć do pracy
  • dokładność
  • orzeczenie o niepełnosprawności

Oferujemy

  • dofinansowanie do leków
  • pomoc psychologa
  • paczki świąteczne
  • możliwość uczestniczenia w warsztatach fundacji
  • premie za frekwencje
  • rehabilitacja
  • wycieczki i spotkania integracyjne

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez EVER GRUPA SA 01-934 Warszawa Arkuszowa 39, NIP: 1182143041 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.