Specjalista w dziale inwestycji

  • Opole, opolskie

Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: budownictwo, budownictwo-hydrotechniczne, specjalizacja: inżynieria i gospodarka wodna, melioracyjna, inżynieria środowiska
  • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
  • Inne wymagania: Wykształcenie wyższe: preferowane na kierunkach: budownictwo wodne, inżynieria środowiska, melioracje wodne, inżynieria i gospodarka wodna.
    min. 6miesięczne doświadczenie zawodowe w obszarze posiadanego wykształcenia, mile widziane uprawnienia budowlane w specjalności inżynieriii hydrotechnicznej lub specjalności konstrukcyjno - budowlanej, Umiejętności: Wymagana znajomość przepisów, ustaw, aktów prawnych:Dobra znajomość ustaw: Prawo Wodne, Prawo Budowlane, Umiejętność hierarchizacji zadań i organizacji pracy. Odpowiedzialność, rzetelność, terminowość.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 350 PLN
  • Opis wynagrodzenia: brutto + dodatek z tytułu wysługi lat 5%-20% na podstawie złożonych świadectw pracy
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 2 miesiące temu)