• Micigózd, świętokrzyskie pow. kielecki

Pracownik utrzymania ruchu

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), techniczne, kierunek: Automatyka,Elektronika,Mechatronika
  • Uprawnienia: Umiejętność diagnozowania i naprawy awarii maszyn,Doświadczenie zawodowe na stanowisku związanym z utrzymaniem ruchu,Umiejętność zarządzania zespołem
  • Inne wymagania: Firma oferuję: stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, wysoki system premiowy, możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych (kursy i szkolenia), pracę zmianową, wymagana dyspozycyjność w momencie wystąpienia awarii, szkolenie i przyuczenie do wymagań i specyfiki zakładu, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na życie.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 5 000 do 6 000 PLN
  • Opis wynagrodzenia: (wynagrodzenie do uzgodnienia)
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 8 dni temu)