• Lidzbark Warmiński, warmińsko-mazurskie pow. lidzbarski

Kierownik

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas określony

Wymagania

  • Uprawnienia: obsługa komputera MS Office (Word, Excel)
  • Inne wymagania: - poziom wykształacenia nie ma znaczenia - liczą się chęci do pracy
    - dokładność i staranność w wykonywanej pracy
    - łatwość nawiązywania relacji
    - znajomość pakietu Microsoft Office - Excel, Word, Outlook
    - zamiłowanie tematami amiadministracyjno-biurowymi

    książeczka sanitarno-epidemiologiczna - mile widziana, ale niewymagana (pracodawca pomaga w wyrobieniu)
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 5 120 PLN
  • Opis wynagrodzenia: Stawka za godzinę - 32 zł

    Ponadto pracodawca oferuje:
    - + 20 % stawki za pracę w godzinach nocnych 23:00-7:00
    - Premię za zrealizowanie celów
    - Bonus finansowy za polecenie znajomego do pracy
    - Ekstra zniżki pracownicze ( skorzystasz z nich w czasie pracy)
    - Kartę rabatową do wykorzystania w sieci restauracji McDonald's w całej Polsce
    - Możliwość nabycia kart sportowych Medicover Sport dla Ciebie i Twoich bliskich
    - Grafik dostosowany do Twoich potrzeb
    - Pracę w miejscu gdzie się ceni atmosferę i wzajemne relacje
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową
CBOP
Dodana
Wygasa (za 15 dni temu)