• Niemcy zagranica

Elektryk

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas określony

Wymagania

  • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
  • Zawody: Elektryk* (wymagany staż - lata: 1)
  • Uprawnienia: Uprawnienia SEP do 1 kv lub wyższe,umiejętność czytania schematów i planów elektrycznych
  • Inne wymagania: z, Doświadczenie min. 1 rok (przemysł - usługi elektryczne instalacji słabo i silnoprądowych). Wymagana Sumienność i zaangażowanie w wykonywaną pracę. Pracodawca gwarantuje: darmowe zakwaterowanie oraz transport do miejsca pracy, zapewnia samochód służbowy w miejscu pracy, z kartą paliwową, pokrywa koszty dojazdu i planowych zjazdów (samochód osobowy lub przewoźnik), zjazdy co 4-6 tyg. Możliwość korzystania ze szkoleń podnoszących kompetencje zawodowe (UDT, SEP). Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w projektach międzynarodowych.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 60 do 90 PLN
  • Opis wynagrodzenia: Proponowane wynagrodzenie brutto: od 63 zł/godz. do 90 zł/godz., Stawka netto 12-15 euro/godz. (ustalane indywidualnie wg umiejętności kandydata, uzależnione od kursu Euro). Data rozpoczęcia pracy: od 30 listopada 2023r., Druga tura od 8 stycznia 2024r. Miejsce wykonywania pracy: Region w Niemczech - Nadrenia Północna-Westfalia, miasto Dsseldorf i okolice (kod obowiązujący w Niemczech: DE-NW).
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową
CBOP
Dodana
Wygasa (za 15 dni temu)