Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 05.04.2024

Specjalista ds. organizacyjnych i promocji szkoły

Szkoła
  • Katowice, śląskie

Specjalista ds. marketingu

Umowa o pracę

Zakres obowiązków:
promowanie szkoły na terenie miasta i okolic,
uczestnictwo w targach edukacyjnych, eventach, festynach,
prowadzenie serwisów społecznościowych,
dbanie o wizerunek firmy i jej produktów na rynku,
współpraca z innymi działami firmy.
Nasze wymagania
dyspozycyjności, kreatywności i nieszablonowego sposobu myślenia,
prawo jazdy kat. B,
znajomość pakietu MS Office (Power Point, Excel, Word),
gotowości do prowadzenia wystąpień publicznych,
dobra organizacja pracy własnej,
wysoka kultura osobista,
podstawowa obróbka, montaż zdjęć i filmów
umiejętność radzenia sobie z nieoczekiwanymi sytuacjami,
zaangażowanie w pracę i wykazywanie się inicjatywą,
Oferujemy
pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku i znanej marce,
umowę o pracę na pełny etat,
stabilność zatrudnienia,
niezbędne narzędzia pracy (telefon i komputer),
różnorodność działań i dużą samodzielność w działaniach oraz podejmowaniu decyzji.