Pracownik Biurowy

Hydro-kan
  • Płock, mazowieckie

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

Firma specjalizująca się w inżynierii sanitarnej wykonująca sieci i instalacje wod-kan i C.O. poszukuje pracownika na stanowisko:

PRACOWNIK BIUROWY- BIURA BUDOWY

Zakres obowiązków:
*przygotowanie i organizacja dokumentów budowy

*rozliczenia podwykonawców

*prowadzenie i rozliczenie kosztów budowy

*prowadzenie rejestrów umów i archiwizacja dokumentów

*współpraca z kierownikiem budowy

Wymagania

*Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów

*Prawo jazdy kat B

*Umiejętność pracy w zespole i elastyczność

*Umiejętność pracy w programach MS OFFICE, EXEL, WORD

*Mile widziane doświadczenie w branży

*Łatwość z nawiązywaniu kontaktów oraz swoboda w prowadzeniu rozmów

*Bardzo dobra organizacja pracy, dokładność, samodzielność, kreatywność, rzetelność i obowiązkowość, punktualność

Oferujemy

Atrakcyjne warunki zatrudnienia

Niezbędne narzędzia pracy
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)