Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 28.03.2024

Referent Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego w Lubaniu

Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego w Lubaniu
  • Lubań, dolnośląskie pow. lubański

Urzędnik

Umowa o pracę

Zakres obowiązków

Praca administracyjno-biurowa z wykorzystaniem komputera oraz urządzeń biurowych w wymiarze etatu - 1/2 (20 godzin tygodniowo).

Miejsce i otoczenie organizacyjno-techniczne stanowiska pracy:

  • nie występują szkodliwe ani niebezpieczne warunki pracy,
  • inspektorat znajduje się na II piętrze
  • przed budynkiem znajduje się podjazd umożliwiający dotarcie do budynku osobie na wózku. W budynku brak jest jednak windy. Przy wejściu od strony parkingu znajduje się platforma umożliwiająca dotarcie osobie na wózku na poziom I piętra. Na poziom II piętra, gdzie znajdują się pomieszczenia Powiatowego Inspektoratu Nadzoru Budowlanego w Lubaniu prowadzą schody, które stanowią barierę architektoniczną. Toaleta dostosowana dla osób z niepełnosprawnościami znajduje się na I piętrze. W budynku znajdują się tabliczki z oznaczeniem pokoi w języku Brajla.
  • przed budynkiem wyznaczono dwa miejsca parkingowe dla osób z niepełnosprawnościami. Miejsca parkingowe znajdują się przy wejściu z platformą umożliwiająca dotarcie na I piętro.
  • - prowadzenie kancelarii ogólnej
  • - zapewnienie właściwego obiegu dokumentów,
  • - prowadzenie rejestrów,
  • - przygotowywanie informacji, ocen i analiz oraz sprawozdań do instytucji nadrzędnych i innych urzędów,
  • - weryfikacja uprawnień uczestników procesu budowlanego do pełnienia samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie oraz wykonywania w tym zakresie obowiązków,
  • - obsługa interesantów w zakresie przyjmowania dokumentacji oraz udostępnienia akt spraw,
  • - przygotowanie akt spraw w celu ich przekazywania do odpowiednich organów oraz archiwizacji,
  • - opracowywanie projektów pism, wezwań, zawiadomień.

Wymagania

  • wykształcenie: średnie
  • doświadczenie zawodowe/staż pracy doświadczenia zawodowego praca w jednostce administracyjnej
  • w służbie cywilnej nie może być zatrudniona osoba w okresie od dnia 22 lipca 1944 r. do dnia 31 lipca 1990 r. pracowała lub pełniła służbę w organach bezpieczeństwa państwa lub była współpracownikiem tych organów w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 18 października 2006 r. o ujawnianiu informacji o dokumentach organów,
  • posiada znajomość obsługi komputera i programów biurowych
  • umiejętność obsługi urządzeń biurowych,
  • podstawowa znajomość przepisów prawa budowlanego i administracyjnego,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • dyskrecja i poufność w zarządzaniu dokumentami i informacjami,
  • komunikatywność
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe
  • doświadczenia zawodowego
  • znajomość obsługi programów kancelaryjnych związanych z elektronicznym obiegiem dokumentacji

Oferujemy

  • Ruchomy czas pracy
  • Możliwość wyjścia w celu załatwienia ważnej sprawy
  • Miejsce parkingowe na terenie urzędu
  • Możliwość przyjścia do pracy z dzieckiem
  • Możliwość skrócenia dnia pracy dla zapewnienia opieki nad dzieckiem lub osobą zależną
  • Dostosowanie planów urlopów pracowników posiadających dzieci w wieku szkolnym i przedszkolnym do terminów wakacji, ferii i przerw świątecznych
  • Dofinansowanie do wypoczynku pracowników
  • szkolenia i rozwój zawodowy,
  • dodatkowe wynagrodzenie (premie, dodatki)