Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 13.04.2024
Helper Sp. z o.o.

Pracownik produkcji/magazynu

  • Dania zagranica

Pracownik produkcji

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Rekrutacja zdalna

Praca od zaraz

Jesteśmy siecią firm wyspecjalizowaną w rekrutacji i administrowaniu pracownikami w Danii.

Zapewniamy w Danii świetne warunki zatrudnienia pracownikom z Europy Wschodniej i Środkowej – to nie tylko godna płaca, ale także masa wspaniałych ludzi, którzy pracują na wspólny sukces. Przekonaj się sam! Jeśli interesuje Cię praca stała lub wakacyjna, Dania może okazać się doskonałym wyborem dla Ciebie i Twoich bliskich.

Praca na hali produkcyjnej/magazynie

Numer oferty: P-1

Rozpoczęcie pracy: od zaraz

Zakończenie prac: na stałe

Ilość wakatów: 2

Zakres obowiązków

  • Prace produkcyjno-magazynowe

  • Obsługa wózka widłowego

  • Sprawdzanie jakości produktu

  • Utrzymanie porządku miejsca pracy

  • Inne prace produkcyjne

Wymagania

  • Dyspozycyjność

  • Dobra sprawność fizyczna

  • Odpowiedzialność i sumienność

  • Gotowość do pracy w systemie nocnym

  • Uprawnienia na wózki widłowe

  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego

Oferujemy

Średnie zarobki miesięczne netto po odliczeniu mieszkania i podatków​: 8700 PLN

7700 podstawa + 1000 PLN pieniądze wakacyjne

Dodatkowe informacje

  • Pracownik nabywa prawo do duńskiej emerytury po przepracowanym roku

  • Zgodnie z duńskimi przepisami przerwy w pracy nie są płatne

  • Wymagane własne ubranie do pracy, buty ochronne z metalowym noskiem.

  • Możliwość zdobycia doświadczenia i podjęcia pracy na stałe

  • Ubezpieczenie zdrowotne,

  • Wypłata wynagrodzenia co miesiąc

  • Pracodawca może wypłacić pracownikowi zaliczkę na poczet wynagrodzenia w wysokości nie przekraczającej 3.000 kr na kwartał

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Parking
  • Przyjazna atmosfera
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • System premiowy
  • Szkolenie stanowiskowe
Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Administratorem danych osobowych jest Helper Sp. z o.o. 5620 Glamsbjerg Bregnebjergvej 1, NIP: DK32166180. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Helper Sp. z o.o. 5620 Glamsbjerg Bregnebjergvej 1, NIP: DK32166180 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.