Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 09.04.2024

OPERATOR MASZYN I URZĄDZEŃ INTROLIGATORSKICH falcerka, trójnóż, niciarka

  • Kielce, świętokrzyskie

Operator

Umowa o pracę

Pełny etat

Pewne zatrudnienie i stabilna praca w niepewnych czasach

Obowiązki:

  • Zapewnia bieżącą realizację zleceń produkcyjnych poprzez prowadzenie maszyny i zarządzanie zasobami ludzkimi oraz nadzorowanie procesów produkcji zgodnie ze standardami obowiązującymi w firmie i w ramach ustalonego harmonogramu
  • Opracowuje oraz wdraża nowe rozwiązania organizacyjne i usprawnienia techniczne oraz technologiczne na danym typie maszyn introligatorskich w celu optymalizacji procesu produkcji (pod względem kosztów, jakości, wydajności itd.)
  • Pożądane cechy osobowe:
  • 1.Optymizm, rzetelność, sumienność, samodzielność
  • 2. Dobre umiejętności komunikacyjne
  • 3. Zdolność do pracy w stresie i wysoki poziom kontroli emocji
  • 4.Dyspozycyjność i dobra kondycja fizyczna (sprawność)
  • 5. Wysokie poczucie osobistej odpowiedzialności

Wymagane kwalifikacje i umiejętności:

  • Wykształcenie średnie techniczne (mile widziane wykształcenie poligraficzne), akceptowalne wykształcenie zawodowe poligraficzne lub mechaniczne
  • Umiejętność samodzielnej obsługi maszyny
  • Umiejętność obsługi komputera w zakresie programów użytkowych
  • Znajomość procedur dotyczących obróbki introligatorskiej
  • Umiejętność podejmowania decyzji
  • Dobra organizacja pracy własnej
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • Pracę w firmie z ponad 100 letnią tradycją i doświadczeniem w poligrafii
  • Atrakcyjne warunki finansowe
  • Możliwość ciągłego rozwoju
  • Szkolenia na nowoczesnych maszynach
  • Awans w strukturach organizacji
  • Kartę Benefit
  • Premie świąteczną
  • Zakup naszych produktów na bardzo atrakcyjnych warunkach
  • Pracę w młodym duchem zespole z dużym zaangażowaniem w tworzeniu wyjątkowych książek

  • Warunki pracy:
  • 1. Środowisko przemysłowe: hałas, ograniczony dostęp do światła dziennego
  • 2. Praca w systemie zmianowym – czasowo również w weekendy
  • 3. Praca w warunkach stresu i pod presją czasu