Doradca Klienta Odnawialnych Źródeł Energii

GEDEON WRÓBLEWSKI SP.J.
  • Suwałki, podlaskie pow. Suwałki

Przedstawiciel handlowy

Umowa o pracę

DORADCA KLIENTA

GEDEON

16-400 Suwałki, Bakałarzewska 21,

Tel., email: rekrutacja @ gedeonoze.pl <- email bez spacji

Firma GEDEON aktualnie poszukuje pracownika na stanowisko:

„Doradca Klienta w branży OZE”

Opis stanowiska

Dynamicznie rozwijająca się firma w regionie poszukuje osoby na stanowisko „doradca klienta” do zespołu handlowego zajmującego się sprzedażą instalacji fotowoltaicznych, pomp ciepła, klimatyzacji i magazynów energii, rekuperacji.

Zakres obowiązków :

>Obsługa klienta, prowadzenie rozmów i negocjacji handlowych

>Dobór produktów pod potrzeby Klientów

>Opracowywanie ofert handlowych

>Utrzymywanie długoterminowych relacji oraz pozyskiwanie nowej bazy klientów

>sporządzanie projektów, schematów oraz dokumentacji wykonawczej

Wymagania :

>Doświadczenie w handlu min. rok

>Znajomość branży OZE

>Mile widziane wykształcenie techniczne

>Prawo jazdy kat. B

>Komunikatywność

>Samodzielność, umiejętność organizacji, samodyscyplina oraz dyspozycyjność

 Oferujemy :

>Zatrudnienie na podstawie wybranej formy umowy: umowa o pracę, pełny etat lub B2B

>Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

>Atrakcyjne wynagrodzenie - podstawa + premia od pozyskanych projektów

>Niezbędne narzędzia pracy

>Możliwość doskonalenia zawodowego, szkolenia branżowe i produktowe

>Możliwość rozwoju zawodowego, dostęp do specjalistycznej wiedzy – szkolenia, spotkania z ekspertami, literatura fachowa, coachingi

>Przyjazną atmosferę - praca w zgranym zespole

>Praca od poniedziałku do piątku, w godzinach 8-16

CV prosimy wysyłać na adres: email: rekrutacja @ gedeonoze.pl <- email bez spacji

Dane Firmy

16-400 Suwałki, ul.: Bakałarzewska 21,

Tel.

email: rekrutacja @ gedeonoze.pl <- email bez spacji

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie swojego CV wraz z klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
Dodana
Wygasa (za 7 dni temu)