Technik sprzętu filmowego

Positive Look Media Sp. z o.o Ama Film Academy
  • Warszawa, mazowieckie

Inny

Umowa o pracę

Twój zakres obowiązków
Obsługa sprzętu filmowego i video
Podstawowa obsługa sprzętu komputerowego w montażowni
Podstawowa konserwacja i obsługa magazynowa sprzętu filmowego
Praca z kamerami, osprzętem, lampami i osprzętem oświetleniowym
Praca przygotowawcza z komputerami Apple
Asystowanie w trakcie zajęć praktycznych na szkolnym planie filmowym, obsługa sprzętu audio i video

Nasze wymagania
Doświadczenie w pracy ze sprzętem filmowym lub foto i video
Znajomość sprzętu komputerowego
Podstawowa sprawność techniczna
Dobra organizacja pracy
Dostępność od czwartku do niedzieli, ponieważ prowadzimy zajęcia w trybie zaocznym

Mile widziane
Czynne prawo jazdy kat. B
Znajomość branży filmowej, audiowizualnej, medialnej, artystycznej
Zainteresowanie techniką, IT, filmem

To oferujemy
Samodzielność
Rozwój wraz z rozwojem oddziału szkoły
Udział w ciekawych projektach filmowych
Kontakt z ludźmi filmu i sztuki, w tym ze znanymi operatorami filmowymi
Dobra możliwość zdobywania doświadczenia filmowego
Możliwość awansu

Dodana
Wygasa (za 3 dni temu)